عارف در پاسخ به ایلنا:

ضرورت تشكیل یك حزب جدید را بررسی می‌كنیم/باید از احزاب موجود حمایت کرد

سیاست داخلی

شکایت ما در خصوص سرقت از دفتر کارم در حال بررسی است و مشخص نشده است که این کار چه کسی بوده. پلیس آگاهی در حال بررسی این مساله است.

معاون اول دولت اصلاحات با بیان اینكه هنوز مسئله تشکیل حزب به جایی نرسیده است،گفت:در حال بررسی برای دریافت مجوز حزب هستیم اما معتقدیم بیشتر باید احزاب موجود را حمایت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا عارف در حاشیه دوازدهمین کنگره حزب مردم‌سالاری که امروز در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد، در پاسخ به این سوال که شایعه شده است که برای انتخابات مجلس شما از یزد کاندیدا می‌شوید، گفت: خود شما می‌گویید که این شایعه است.

وی در پاسخ به این سوال که شکایت شما در خصوص سرقت صورت گرفته از دفترتان به کجا رسید، اظهار داشت: این شکایت در حال بررسی است و مشخص نشده است که این کار چه کسی بوده. پلیس آگاهی در حال بررسی این مساله است.

معاون اول دولت اصلاحات در خصوص چشم‌انداز مذاکرات هسته‌ای خاطرنشان کرد: من نسبت به این مسئله خوش‌بین هستم انشاء‌الله به منافع ملی توجه شود و بتوانیم به نتیجه خوبی برسیم. تا به حال اقدامات دولت در عرصه دیپلماسی خوب بوده است.

عارف در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا در خصوص این که برنامه شما برای تشکیل حزب به کجا رسید، تصریح کرد: هنوز این مسئله به جایی نرسیده است بیشتر باید احزاب موجود را حمایت کرد اما در حال بررسی برای دریافت مجوز حزب هستیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا تشکیل حزب برنامه قطعی شماست، ابراز داشت: تشکیل حزب برنامه قطعی ما نیست.

کد N90937