درد دل های همسر سابق آقای رئیس جمهور

والری تریرویلر, فرانسوا اولاند

شریک زندگی سابق رئیس‌جمهوری فرانسه در جریان سفر بشردوستانه‌اش به بمبئی گفت: اگر شریک زندگی‌ام، رئیس‌جمهوری فرانسه نبود، همچنان در کنار هم زندگی می‌کردیم. دیگر نمی‌خواهم با سیاست ارتباطی داشته باشم.

به گزارش آفتاب به نقل ایسنا، شریک زندگی سابق رئیس‌جمهوری فرانسه در جریان سفر بشردوستانه‌اش به بمبئی گفت: اگر شریک زندگی‌ام، رئیس‌جمهوری فرانسه نبود، همچنان در کنار هم زندگی می‌کردیم. دیگر نمی‌خواهم با سیاست ارتباطی داشته باشم.
به گزارش صدای روسیه، "والری تریرویلر"، شریک سابق زندگی فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهوری فرانسه در جریان این سفر به بمبئی در هند در جمع خبرنگاران فشار قدرت را عامل و مقصر فروپاشی زندگی‌اش با اولاند اعلام کرد و از بیان صحبت‌های بد درباره اولاند که هفت سال با او زندگی کرد، خودداری کرد.
شریک سابق زندگی اولاند همچنین گفت: ما با یکدیگر سرجنگ نداریم و حتی با یکدیگر از طریق تلفن صحبت می‌کنیم.
وی همچنین اظهارنظرها از سوی برخی سیاستمداران مخالف در فرانسه را درباره اینکه این جدایی ناشی از بی‌اعتنایی اولاند نسبت به شریک زندگی‌اش است، رد کرد.
والری به صورت مستقیم درباره رابطه عاشقانه شریک سابق زندگی‌اش با ژولی گیه، بازیگر فرانسوی اشاره‌ای نکرد و تنها به این موضوع پرداخت که نمی‌خواهد دیگر هیچ ارتباطی با سیاست داشته باشد.
کد N89207