فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت 12 بهمن

سیاسی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجر 35، از عموم امت همیشه در صحنه و شهیدپرور ایران اسلامی برای حضور انقلابی ، پرشور و گسترده در ویژه مراسم ملی یوم‌الله دوازدهم بهمن دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان (ایسنا)،در فراخوان عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت فرارسیدن سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آمده است: امسال همانند سالیان قبل، مراسم ملی یوم الله دوازدهم بهمن در سراسر کشور و به صورت ویژه در تهران در جوار مرقد مطهر و منور معمار کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران ، حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) برگزار می شود.

به مناسبت فرارسیدن سی و پنجمین سالگرد پیروزی عزت بخش و شکوهمند انقلاب اسلامی در دهه چهارم از حیات طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، دهه عدالت و پیشرفت ، پیروزی نور فجر انقلاب بر ظلمات طاغوت و آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجر، آئین‌های بزرگداشت جشن های عید انقلاب در سراسر میهن اسلامی عزیزمان از رأس "ساعت 9:33 دقیقه صبح شنبه دوازدهم بهمن " همزمان با سی و پنجمین سالگرد لحظه ورود تاریخی و تاریخ‌ساز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی ایران ، آغاز می‌گردد.

ویژه مراسم ملی یوم الله دوازدهم بهمن ماه "شنبه 12 /11/ 1392" در سراسر کشور و در تمامی مراکز استان‌ها ، شهرستان ها ، شهرها و همزمان در تهران برگزار می شود . مراسم تهران از "ساعت 9:33 صبح" در جوار مرقد مطهر و منور معمار کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران ، حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) برگزار شده و پس از آن ادامۀ مراسم همزمان با اقامۀ نماز جماعت ظهر و عصر تا ساعت 14:00 در محل جلوس حضرت امام خمینی (ره) در بهشت زهرای (سلام الله علیها) تهران جنب گلزار شهدای 17 شهریور با حضور خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و عموم مردم شریف تهران برگزار می شود.

در مراسم یوم الله 12 بهمن ضمن حضور آحاد و اقشار مختلف مردم، مسئولان عالی‌رتبه کشوری و لشگری و شخصیت‌های برجسته نظام حضور خواهند داشت. ویژه مراسم یوم الله 12 بهمن در تجلیل و تکریم از رشادت‌ها و شهامت‌های رزمندگان ، انقلابیون ، فجرآفرینان و ایثارگران انقلاب اسلامی و در پاسداشت ایام فجر 1357 و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره‌ی شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و یاد و نام حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) و تجدید میثاقی مجدد با آرمان ها و اندیشه‌های تابناک و راه‌گشای ایشان وشهدا برگزار می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی شورای از عموم آحاد ، اقشار و اصناف مختلف مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی دعوت می‌کند تا با حضورآگاهانه ، گسترده وحماسی خود در ویژه مراسم آغازین سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر ضمن پاسداشت ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و تقدیر و تجلیل از حماسه‌آفرینی‌های غیور مردان ایران اسلامی با آرمان‌های والای شهدا و امام شهدا و انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده و بر ادامه‌ی راه روشن آن بزرگواران مهر تأییدی دیگر بزنند.

انتهای پیام

کد N88636