اعتراف دیپلمات غربی به شجاعت و درایت بشار اسد

بشار اسد در میدان جنگ شیر و در عرصه سیاست بسیار ماهر و کاردان است

دیپلمات غربی,سوریه

تهران-ایرنا- یک دیپلمات غربی اعتراف کرد که بشار اسد رییس جمهوری سوریه در عرصه سیاست و در میدان جنگ بسیارشجاع و با درایت است و علت مخالفت معارضان با شرکت وی در انتخابات ریاست جمهوری ، محبوبیت بسیار بالای وی است .

پایگاه خبری ˈدام پرسˈ نوشت: یک دیپلمات اروپایی که خواست نامش فاش نشود تاکید کرد که بشار اسد ثابت کرده است که در میدان نبرد چون شیر و در عرصه سیاست بسیار کاردان و با درایت است .

وی افزود : اهمیت جنگ سیاسی در ژنو کمتر از درگیری ها و میادین جنگ در داخل سوریه نیست.

این دیپلمات غربی با تعریف و تمجید از هیئت اعزامی دولت سوریه در کنفرانس ژنو-2 گفت : آن ها بسیار زیرک و با هوش اند و البته ˈ ولید المعلم ˈ وزیر امور خارجه سوریه که ریاست این هیئت را بر عهده دارد نیز از همه آن ها ماهر تر و زیرک تر است .

وی اعتراف کرد که میان گروه های حامی تروریست ها در سوریه و همچنین معارضان سوری در مورد میزان محبوبیت بشار اسد اختلاف نظر وجود دارد اما همه این ها اتفاق نظر دارند که بشار اسد نباید در دنیای سیاست سوریه در آینده نقشی داشته باشد زیرا بر اساس اطلاعات موجود از داخل سوریه، در صورتی که وارد کارزار انتخابات ریاست جمهوری شود، از همه رقبای خود با اختلاف زیادی پیشی می گیرد و به همین دلیل است که دشمنان سوریه در پی اجماع بین المللی برای جلوگیری از شرکت بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری اند .

خاورم **2041**1446
کد N88283