در کمیسیون فرهنگی صورت گرفت؛

گزارش سالک از جلسه با آیت‌الله جنتی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از جلسه برخی از اعضای این کمیسیون با آیت‌الله جنتی به عنوان مسوول ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خبر داد.

سیدعلی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: حجت‌الاسلام سالک گزارشی از جلسه شب گذشته برخی از اعضای کمیسیون با آیت‌الله جنتی به سایر اعضا ارائه کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه یکی از مسوولیت‌های آیت‌الله جنتی در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر است که در همین راستا برخی نظرات خود را به صورت مکتوب به کمیسیون فرهنگی ارسال کرده بودند که در راستای همین موضوع تعدادی از اعضای کمیسیون از جمله حجت‌الاسلام سالک، آقا تهرانی، کیایی‌نژاد، مطهری، خانم افتخاری و بنده جلسه‌ای با ایشان تشکیل دادیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی خاطرنشان کرد: در این جلسه درخصوص نکات مکتوب شده توسط آیت‌الله جنتی بحث‌هایی صورت گرفت که جمع‌بندی خوبی نیز صورت گرفت و بنا شد در ادامه، کارگروه ارشاد و تبلیغات کمیسیون با حضور کارشناسان ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر، موضوع را هرچه بهتر مورد بررسی قرار دهند.

طاهری در ادامه از بررسی و بازبینی طرح خط مشی اداره صداوسیما خبر داد و خاطرنشان کرد: این طرح مجددا با حضور کارشناسانی از اداره صداوسیما و مرکز پژوهش‌های مجلس مورد بازبینی قرار گرفت که بنا شد این طرح در پایان بررسی لایحه بودجه 93 در مجلس یک جمع‌بندی نهایی در رابطه با این طرح داشته باشیم.

انتهای پیام

کد N88099