بادامچیان: ایران کشوری امن برای سرمایه‌گذاری است

ايران,رييس‌جمهور,حزب موتلفه اسلامي

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: ایران برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران خارجی، کشوری امن محسوب می‌شود.

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: ایران برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران خارجی، کشوری امن محسوب می‌شود.

اسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه "دعوت آقای رییس‌جمهور از سرمایه‌گذاران خارجی برای حضور در ایران، یک دعوت رسمی است"، گفت: سرمایه‌گذار در جایی سرمایه‌گذاری می‌کند که برایش سود داشته باشد و قابل اطمینان باشد و ایران برای سرمایه‌گذاران خارجی کشور امنی از این جهت محسوب می‌شود.

وی افزود: با وجود تحریم‌های جهانی و استکبار، کشور ما از ثبات اقتصادی لازم برخوردار است و کشوری نیست که دارای مشکلات بحرانی باشد؛ اگرچه شاید به خاطر برخی تحریم‌ها و مشکلات بین‌المللی در ایران برخی مشکلات اقتصادی در کشور وجود داشته باشد اما به هر ترتیب ایران کشور مطمئنی برای سرمایه‌گذاران خارجی قلمداد می‌شود.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی همچنین گفت: آمریکا به دنبال این است که به کشورهایی که می‌خواهند در ایران سرمایه‌گذاری کنند، باج دهد یا اینکه تهدیدشان کند و در واقع این ایران است که قدرت اول منطقه است و آمریکا از حضور یک سرمایه‌گذار در ایران می‌هراسد.

بادامچیان همچنین اظهار کرد: سرمایه‌گذاران خارجی در ایران می‌توانند مفید و مؤثر واقع شوند؛ البته به شرط اینکه طبق قوانین و مصالح کشورمان این روند پیش رود.

انتهای پیام

کد N88040