۰
کریمی قدوسی خطاب به رییس‌جمهور:

چه كار كردید كه زبان استكبار ده متر شده است؟

  • ۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

رئیس جمهور و تیم مذاکره‌کننده باید پیام 24 خرداد را به شکل عملی انجام دهند و هر مقام مسئولی که این محکمات را فراموش کند، همچون آمریکا به خاک سیاه خواهد نشست، تفاوت نمی کند رئیس جمهور، رئیس مجلس تشخیص مصلحت نظام و یا نماینده مجلس باشد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس‌جمهور گفت: شما با سه شرط شرعی روی کار آمدید که مهمترین آن ایستادگی در مقابل استکبار بود. اما معلوم نیست سیاست شما در این چند ماه چه بوده است که زبان 2 سانتی متری آنها را ده متری کرده‌اید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جواد کریمی قدوسی در تذکری شفاهی ئر جلسه علنی مجلس خطاب به رئیس جمهور عنوان کرد: آقای روحانی امام (ره) که با آن عظمت دنیا در برابرشان سر خم کرد، شرط حیات سیاسی را عمل به اسلام می دانستند.

وی افزود: شما با سه شرط شرعی روی کار آمدید که مهمترین آن ایستادگی در مقابل استکبار بود. اما معلوم نیست سیاست شما در این چند ماه چه بوده است که زبان 2 سانتی متری آنها را ده متری کرده‌اید.

وی افزود: رئیس جمهور و تیم مذاکره‌کننده باید پیام 24 خرداد را به شکل عملی انجام دهند و هر مقام مسئولی که این محکمات را فراموش کند، همچون آمریکا به خاک سیاه خواهد نشست، تفاوت نمی کند رئیس جمهور، رئیس مجلس تشخیص مصلحت نظام و یا نماینده مجلس باشد.

نماینده مردم مشهد با بیان اینکه ثروت یکی از وزیران دولت یازدهم برابر تمام وزیران دولت دهم است، ابراز کرد: تعداد وزرایی که ثروت آنها بالای 1000 میلیارد است، در این دولت بسیار است و با گذشت 6 ماه از روی کار آمدن دولت هنوز دارایی‌های خودرا به قوه قضاییه اعلام نکرده‌اند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.