کریمی قدوسی خطاب به رییس‌جمهور:

چه كار كردید كه زبان استكبار ده متر شده است؟

مجلس

رئیس جمهور و تیم مذاکره‌کننده باید پیام 24 خرداد را به شکل عملی انجام دهند و هر مقام مسئولی که این محکمات را فراموش کند، همچون آمریکا به خاک سیاه خواهد نشست، تفاوت نمی کند رئیس جمهور، رئیس مجلس تشخیص مصلحت نظام و یا نماینده مجلس باشد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس‌جمهور گفت: شما با سه شرط شرعی روی کار آمدید که مهمترین آن ایستادگی در مقابل استکبار بود. اما معلوم نیست سیاست شما در این چند ماه چه بوده است که زبان 2 سانتی متری آنها را ده متری کرده‌اید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جواد کریمی قدوسی در تذکری شفاهی ئر جلسه علنی مجلس خطاب به رئیس جمهور عنوان کرد: آقای روحانی امام (ره) که با آن عظمت دنیا در برابرشان سر خم کرد، شرط حیات سیاسی را عمل به اسلام می دانستند.

وی افزود: شما با سه شرط شرعی روی کار آمدید که مهمترین آن ایستادگی در مقابل استکبار بود. اما معلوم نیست سیاست شما در این چند ماه چه بوده است که زبان 2 سانتی متری آنها را ده متری کرده‌اید.

وی افزود: رئیس جمهور و تیم مذاکره‌کننده باید پیام 24 خرداد را به شکل عملی انجام دهند و هر مقام مسئولی که این محکمات را فراموش کند، همچون آمریکا به خاک سیاه خواهد نشست، تفاوت نمی کند رئیس جمهور، رئیس مجلس تشخیص مصلحت نظام و یا نماینده مجلس باشد.

نماینده مردم مشهد با بیان اینکه ثروت یکی از وزیران دولت یازدهم برابر تمام وزیران دولت دهم است، ابراز کرد: تعداد وزرایی که ثروت آنها بالای 1000 میلیارد است، در این دولت بسیار است و با گذشت 6 ماه از روی کار آمدن دولت هنوز دارایی‌های خودرا به قوه قضاییه اعلام نکرده‌اند.

کد N86840