نماینده خرم‌آباد نسبت به توزیع قرآن‌هایی با ترجمه وهابی تذکر داد

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی نسبت به ترویج افکار وهابیت و توزیع قرآن‌هایی با ترجمه وهابی که به عقیده او توطئه‌ای طرح‌ریزی شده است به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ابراهیم آقامحمدی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس ضمن تقدیر از موضع فرمانده سپاه پاسداران در مقابل سردمداران نظام سلطه گفت: استکبار بداند که انقلاب همچنان زنده و خروشان به راه خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: ملت بزرگ ایران زنده است و فرزندان انقلابی امام(ره) و رهبری رویارویی مستقیم با سربازان استکبار را آرزوی همیشگی و رسالت انقلابی خود می‌دانند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین از صحبت‌های رئیس جمهور تشکر کرد و ادامه داد: از صحبت‌هایی که آقای جان کری را به موضع انداخته تشکر می‌کنم.

آقامحمدی در ادامه با بیان اینکه نرخ بیکاری جوانان استان لرستان بالای 50 درصد است، تصریح کرد: فقط 160 هزار لیسانس و فوق‌لیسانس بیکار در لرستان وجود دارد که عمرشان با حسرت در حال تباهی است. همچنین بیش از دو برابر این رقم فوق‌دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم بیکار موجود است.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس خاطر نشان کرد: جناب آقای روحانی این افراد از منشور حقوق شهروندی تنها یک حق را طلب می‌کنند و آن هم چاره‌اندیشی برای اشتغال است.

وی در تذکر دیگری به وزیر آموزش و پرورش گفت: ترویج افکار وهابیت و توزیع قرآن‌هایی با ترجمه وهابی که قطعا نمی‌تواند تصادفی باشد و توطئه‌ای طرح‌ریزی شده است را متذکر می‌شوم. دستگاه‌ها ذی‌ربط باید به این موضوع ورود پیدا کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: در خصوص توافق‌نامه ژنو واهمه داریم که تیم مذاکره‌کننده که از فرزندان انقلاب هستند درایت و شجاعت لازم را تواما به کار نگیرند و به حقوق اساسی ملت لطمه وارد شود. لذا از صحبت‌های آنان مبنی بر شفاهی بودن توافق‌نامه ژنو 2 و غیرقابل انتشار بودن آن این موضوع تلقی می‌شود که نوعی توجیه در جهت پنهان داشتن مسائل وجود دارد که هنوز برای نمایندگان و مردم ایران شفاف نیست.

آقامحمدی در پایان گفت: لذا از وزارت خارجه می‌خواهیم که متن توافق‌نامه را با هر اسمی رسما به مجلس اعلام کند.

انتهای پیام

کد N86775