نعمتی:

عده‌ای در دولت نمی‌خواهند وفاق بین دولت و مجلس شکل بگیرد

مجلس

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گروهی در دولت نمی خواهند وفاق و همدلی بین دولت و مجلس شکل بگیرد، گفت: آقای روحانی ریشه بی عدالتی و بی اعتدالی را در دولت از بین ببرید وگرنه به شما لطمه می زند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، بهروز نعمتی نماینده مردم همدان در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در بیان تذکری شفاهیگفت: مجلس و دولت به دنبال وفاق و همدلی برای اداره بهتر کشور هستند، اما ظاهرا یک تیم و یا گروه در دولت نمی خواهد این وفاق شکل بگیرد.

نعمتی افزود: الان دو روز است ما به دنبال وزیر علوم، رئیس دانشگاه پیام نور و معاونان پارلمانی وزارت و دانشگاه پیام نور هستیم، اما متاسفانه تاکنون موفق نشدیم با آنها ارتباط بگیریم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: به رغم حضور برخی نخبگان پیام نور در استان همدان اخیرا فردی را از آموزش و پرورش انتخاب کرده و به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور این استان انتخاب کرده اند.

نعمتی در ادامه افزود: چرا ما شعارهایی می دهیم که نمی توانیم به آن عمل کنیم، تا چه زمان باید در این اختلافات بسوزیم.

وی در ادامه خطاب به دولتی ها گفت: برادران عزیز اگر فردا روزی سوال و یا استیضاح شدید گله‌مند نشوید، چون خود شما مقصر هستید که به حرف نمایندگان گوش نمی کنید.

نماینده مردم همدان با بیان اینکه چرا خاموش و بدون سر و صدا فردی را که ربطی به دانشگاه پیام نور ندارد به عنوان رئیس این دانشگاه انتخاب کرده اید؟، گفت: این کجای عدالت، رفاقت و اعتدال است.

نعمتی در پایان خطاب به روحانی گفت: آقای روحانی ما برای شما زحمت بسیاری کشیده ایم شما که با شعار اعتدال آمده اید ریشه این بی عدالتی و بی اعتدالی را در دولت از بین ببرید، وگرنه به شما لطمه می‌زند.