نماینده رشت: کمبود اعتبار بهانه کم‌لطفی به دانشمندان هسته‌ای نیست

سیاسی

نماینده مردم رشت گفت: به سران سه قوه یادآور می‌شود رسیدن به غنای 20 درصد حاصل تلاش شبانه‌روزی داشمندان هسته‌ای است ولی اخبار رسیده حکایت از کم لطفی به این عزیزان به بهانه کمبود اعتبار است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، جبار کوچکی‌نژاد در نطق میان دستور امروز(سه‌شنبه) با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: نظام اسلامی پس از 35 سال از چنان اقتدار و امنیت سیاسی برخوردار است که در رأس کشورهای منطقه قرار دارد.

وی خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی متذکر شد: این ملت همان ملتی است که تمام نقشه‌های بدخواهان را نقش بر آب کرد. این ملت همان ملت مقاومی است که 35 سال تحت بدترین شرایط مقاومت کرد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار اعلام صورت وضعیت اموال هفت وزیر دولت شد و افزود: چرا بیش از هفت وزیر هنوز اموال خودرا به قوه قضاییه اعلام نکرده‌اند. شنیده‌ها حکایت از دارایی بیش از هزار میلیارد تومانی برخی از وزرا دارد.

کوچکی‌نژاد خطاب به رئیس جمهور گفت: هماهنگی‌ها در ابتدای دولت شما خوب بود ولی برخی افراطیون اطراف شما موجب کمرنگ شدن این هماهنگی‌ها شدند، اجازه ندهید افراد غیرمسئول در امور استان‌ها دخالت کنند.

وی خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هشدار داد: آقای فرجی‌دانا شما با رفتار خود نمی‌توانید نمایندگان را تحت تأثیر قرار دهید مجلس نسبت به بکار گیری نیروهای جریان فتنه در این وزارتخانه واکنش نشان می‌دهد.

نماینده مردم رشت با اشاره به برخی از مشکلات حوزه انتخابیه‌اش گفت: بیش از 18 هزار واحد مسکونی مهر بلاتکلیف است و برخی از مناطق رشت و شهرستان‌های اطراف فاقد گاز شهری هستند و برخی از سدهای استان گیلان در حال خشک شدن هستند البته محاسبه فوق‌العاده شغل در دوران بازنشستگی از دیگر مشکلات این استان است.

وی افزود: براساس قانون وزیر جهاد کشاورزی مسئول تنظیم محصولات بازار کشاورزی است بنده از این سخن وزیر صنعت، معدن و تجارت که گفته است "شرایطی را نداریم که سبد کالا به همه ایرانیان پرداخت کنیم" متأسفم.

کوچکی‌نژاد از قوه قضائیه و وزیر ورزش و جوانان خواست مشکل باشگاه ورزشی داماش را هرچه سریعتر حل کند.

انتهای پیام

کد N85892