مکان‌های اقامه نماز جماعت روز 22 بهمن مشخص شد

نشست مشترک اعضای ستادی و اجرایی کمیته برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر 22 بهمن برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، جلسه کمیته برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر یوم الله 22 بهمن با حضور نهادها و ارگان‌های دست اندرکار صبح امروز در محل ستاد اقامه نماز برگزار شد.

در این جلسه اعضای ستادی و اجرایی کمیته برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر یوم الله 22 بهمن متشکل از نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای هماهنگی تبلیغات، اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، جمعیت هلال احمر استان تهران، شرکت آبفای استان تهران، سپاه محمد رسول الله(ص) استان تهران، مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران، مرکز رسیدگی به امور مساجد، ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و نمایندگان شهرداری مناطق 2-5-6-9-10-11 با حضور قائم مقام و دیگر مسئولین ستاد اقامه نماز برگزار شد.

این جلسه با هدف برنامه ریزی، انسجام و ایجاد هماهنگی در بین دستگاه‌های متولی به منظور تمهید لازم جهت اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و مهیا نمودن شرایط برای اقامه فریضه نماز اول وقت جماعت مردم همیشه در صحنه کشور بعد از اتمام مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکیل شد.

شرکت کنندگان در این جلسه به اتفاق بر تمهید شایسته برای آماده سازی شرایط لازم جهت برگزاری این مهم تأکیید کردند که در ادامه این نشست مکان‌های برگزاری نماز جماعت را در مسیرهای راهپیمایی مشخص کردند.

10 مکان در مسیر خیابان آزادی، 2 مکان در مسیر خیابان شهید محمدعلی جناح و 2 مکان نیز در خیابان شهید آیت الله سعیدی جانمایی شد. همچنین 12 مدرسه در طول مسیر اصلی راهپیمایی و نیز تمامی مساجد در مسیرهای فرعی و اصلی راهپیمایی آماده خدمت رسانی و برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر یوم الله 22 بهمن با حضور پرشور مردم می‌باشند.

همچنین پیش بینی‌های لازم توسط ستاد اقامه نماز در صورت بدی شرایط جوی با همکاری نهادها و ادارات موجود در مسیرهای اصلی راهپیمایی و اداره کل خدمات شهری شهرداری تهران اندیشیده شده است.

فراهم شدن شرایط اسکان سالمندان و اقامه نماز در خیمه‌های نماز جمعیت هلال احمر از دیگر اقدامات این کمیته می‌باشد.

اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در تمامی استان‌هایی که پایان مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن به اذان ظهر منتهی می‌شود برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

کد N84581