رئیس سازمان ایثارگران نیروی زمینی ارتش:

چرا دفاع‌مقدس الگویی برای جهانیان نباشد؟

رئیس سازمان ایثارگران نیروی زمینی ارتش گفت: جانبازان شهدای زنده هستند و ایثارگران سختی‌های بسیاری را متحمل شدند و وظیفه مسئولان در قبال ایثارگری این عزیزان خدمت‌رسانی به آنها و خانواده‌هایشان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان- امیر سرتیپ داود کاظمی در افتتاحیه چهل و پنجمین همایش تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران سراسر کشور در قرارگاه منطقه شمال شرق ثامن‌الائمه(ع)،اظهار کرد: با نگاهی به اهداف رژیم بعثی در طول هشت سال دفاع مقدس، چه در هنگام شروع و چه در طول جنگ بیشتر متوجه پیروزی عظیم و شرافتمندانه ملت بزرگ ایران خواهیم شد چرا که رژیم بعثی به هیچ یک از اهداف خویش دست نیافت.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و به ویژه شهدای نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: در 20 سال اخیر و جنگ‌های به وقوع پیوسته در منطقه خاورمیانه، ایران اسلامی حتی یک میلیمتر از خاک ایران را به دشمن واگذار نکرده است که این نشان از عزت و سربلندی نیروهای مسلح این نظام است.

کاظمی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه حادثه کربلا در طول 1400 سال تاثیر عمیقی بر افکار و منش مردم داشته، پس چرا نباید فکر کنیم که هشت سال دفاع مقدس به عنوان الگویی برای جهانیان منشا اثر نباشد، عنوان کرد: مسئولان نظام باید سالروز این پیروزی را بیش از پیش گرامی دارند و با خدمت‌رسانی خود به خانواده معزز شهدا ادامه ‌دهنده راه این عزیزان باشند.

وی با اشاره به مطالبات بازنشستگی خانواده شهدا، گفت: درصددیم در اسرع وقت و با تلاش همکاران مطالبات خانواده‌های شهدا را تامین کنیم.

رییس سازمان ایثارگران نیروی زمینی ارتش در خصوص اشتغال فرزندان شهدا، خاطرنشان کرد: فرزندان شهدایی که دارای تحصیلات عالیه هستند و خانواده‌هایی ایثارگری که سرباز وظیفه دارند، مشمول دریافت حقوق هستند.

وی در پایان تاکید کرد: خانواده شهدایی که تحت تکلف قرار دارند باید تحت نظر بنیاد شهید اقدامات لازم صورت گیرد تا خدمات لازم برای این عزیزان از سوی ارگان‌های مربوطه انجام پذیرد.

انتهای پیام

کد N84188