بازتاب شکست از عراق؛

تشبیه تیم فوتبال عربستان به "تیم داعش" خشم سعودیها را برانگیخت

آفریقا و خاورمیانه

یک هکر سعودی در اعتراض به تشبیه تیم ملی فوتبال زیر 22 سال این کشور به تیم داعش که از گروههای تروریستی حاضر در سوریه، عراق و لبنان است، صفحه اصلی یک روزنامه عراقی را هک کرد و عبارت تهدیدآمیزی را روی آن درج نمود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه سعودی الحیات، یک روزنامه عراقی به تازگی پیش از بازی فینال تیم زیر 22 سال عراق و عربستان در رقابتهای قهرمانی آسیا اعضای تیم عربستان را به تیم داعش (تروریستهای حاضر در سوریه و عراق) تشبیه کرده بود.

این بازی در نهایت شب گذشته با پیروزی یک بر صفر عراق به پایان رسید. اما یک هکر سعودی به نام "سعودی لرد" در پاسخ به تشبیه تیم ملی این کشور به تیم داعش سایت روزنامه عراقی النهار که این خبر را منتشر کرده بود، هک کرد.

وی همچنین جمله ای تهدید آمیز را روی این سایت قرار داد و اعلام کرد: دفعه بعد شما را به عصر حجر باز می گردانیم!

روزنامه عراقی النهار اخیرا در گزارشی تیم عربستان سعودی را تیم داعش خوانده بود و از رقابت سرنوشت ساز و سخت تیم فوتبال عراق با این تیم خطرناک خبر داده بود!

این در حالی است که سرمربی عراق نیز پس از پایان این دیدار اعلام کرده بود: بازیکنان ما در این بازی گویی در میدان جنگ و مبارزه تن به تن با جنگجویان داعش قرار داشتند!

 هکر سعودی در حالی خشم خود را از این تشبیه ابراز داشته که حمایت عربستان سعودی از گروههای تروریستی در سوریه و عراق به ویژه داعش مسئله قابل کتمانی نیست.