هاشمی، "مردم" را ضدانقلاب نمی داند

وزیر دولت احمدی نژاد: ضد ولایت فقیه تر از احمدی نژاد نداریم!

محمود احمدی نژاد,سعیدی کیا,رفیقدوست,هاشمی

مهندس سعیدی کیا گفت من می گویم زیرآسمان کبود ضد ولایت فقیه تر از این آقا (احمدی نژاد) نداریم.

 
   محسن رفیقدوست در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین ضمن بیان خاطره ای از امام(ره) درباره رابطه با آمریکا و تحلیل هاشمی از نظر اکثریت مردم، به کلاهی که 8 سال گذشته بر سر کشور رفت، اشاره کرد و گفت: مهندس سعیدی کیا در دولت نهم وزیر مسکن بود و ابتدای سال چهارم به من گفت زیر آسمان کبود ضد ولایت فقیه تر از این آقا (احمدی نژاد) نداریم!.
به گزارش آفتاب گزیده این سخنرانی به نقل از مهر بدین شرح است:
باید دقت کنیم کلاهی که 8 سال پیش سر ما گذاشتند دوباره سرمان نگذارند. حرفی که الان می زنم از اول هم می گفتم ما دیگر فرصت قمار، آزمون و خطا نداریم نظام ما نظام واحد است و هیچ کشوری در دنیا اینگونه نیست.
تحلیلی آقای هاشمی در مورد جامعه دارد که ایشان می گویند جامعه ما سه بخش است. 20 درصد طرفداران اصلاح طلبان، 20 درصد طرفدار اصولگرایان و 60 درصد مردم عادی که ضد انقلاب نیستند ولی در داخل این دو دسته نیز قرار نمی گیرند ولی ایشان معتقدند رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و نمایندگان خبرگان را اینها انتخاب می کنند که اکثریت جامعه اند و هر کدام از این دو دسته بتواند رای 60 درصد را جذب کند آن گروه حاکم می شود.
تورم در 8 سال گذشته به قدری زیاد بود که تورم زندگی فقرا هزار درصد یعنی 10 برابر افزایش پیدا کرد به طور مثال یک بسته آذوقه در سال 83 که با مبلغ 10 هزار و 900 تومان تهیه کرده بودیم بعد از 8 سال نزدیک 10 برابر افزایش پیدا کرد.
ما در زمان جنگ به دنبال پیگیری روش دستیابی به سلاح هسته ای رفتیم پیش امام، گفتم نظر شما چیست؟ ایشان گفتند دنبال اتم نروید و همان موقع جمع کردیم و آقا هم گفتند حرام است واقعا نیازی هم نداریم شاید ما در خیلی چیزها خودکفا نیستیم و کمک دولت می کنیم تا آذوقه مردم تهیه شود اما در مورد دفاع به خودکفایی رسیدیم در پهپادها نمونه هایی را امتحان کردیم که آمریکایی ها ندارند مثلا پهپادی که در 30 ساعت پرواز 700 کیلومتر مسافت را با قابلیت حمل بمب را دارد.
قبل از انتخابات 88 مهندس موسوی که کاندیدا شدند پدرشان مریض بود آقا به ملاقات رفتند مهندس موسوی به آقا گفت می خواهم کاندیدا شوم و آقا گفتند اگر رای بیاورید مثل بقیه با شما رفتار می کنم این چیزی که من عرض می کنم آقا وظیفه خودشان را انجام دادند.
مهندس سعیدی کیا در دولت نهم وزیر مسکن و عضو هیات امنای بنیاد بود ابتدای سال چهارم به من گفت من می گویم زیرآسمان کبود ضد ولایت فقیه تر از این آقا (احمدی نژاد) نداریم او به من گفت من سال سوم رفتم پیش آقا گفتم می خواهم استعفا بدهم زیرا این دولت، دولت ضد ولایت فقیه است آقا گفتند بمان تا دوره‌ات تمام شود.
آقای فروزنده گفت آخر سال سوم رفتم پیش احمدی نژاد گفتم چرا با روحانیت و مراجع بد هستی گفت آنها به چه دردی می خورند آنها وضعشان روبه راه است و شکمشان سیر. من در دور دوم کارد را می گذارم کمر کیک.
با آمدن دولت یازدهم ناامیدی در مردم به امید تبدیل شد، اگر انشاءالله درها باز شود مملکت رونق می گیرد من باعدم مذاکره با هر کسی مخالفم، آدم با دنیا قهر نمی کند من زمان امام چند تا مطلب را گفتم یکی اینکه ما با آمریکا دعوا داریم ولی بالاخره باید بنشینیم و با هم حرف بزنیم لذا با عدم مذاکره مخالف بودم .
وقتی وزیر دفاع شدم رفتم خدمت امام وزارتخانه نداشتیم لانه جاسوسی هم دست سپاه بود به احمد آقا گفتم اجازه دهند وزارت دفاع را در لانه جاسوسی تشکیل دهیم ولی ایشان گفتند برو به امام بگو، وقتی به امام گفتم امام گفت: چرا آنجا، آنجا مال آمریکا است، مگر قرار است هزار سال با آمریکا رابطه نداشته باشیم.
نتیجه این مذاکره هر چیزی باشد به نفع ایران است حتی اگر تحریم ها کم نشود آن چیزی که ما واقعا دادیم را نمی خواستیم. امام گفت بمب اتم نمی خواهیم آقا گفت حرام است در زمان جنگ عراق شیمیایی کرد امام حتی به ما اجازه نداد سلاح شیمیایی درست کنیم رفتیم درست کردیم جلویش را گرفتند لذا هر چه پیش برویم این مذاکرات به نفع ماست.
کد N81884