مقتدایی:

کالاهای فرهنگی ارزان‌قیمت در اختیار قشر جوان قرار بگیرد

سیاسی

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران کشور گفت: کالاهای فرهنگی ارزان‌تر در اختیار طلاب، دانشجویان و قشر جوان قرار بگیرد.

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران کشور گفت: کالاهای فرهنگی ارزان‌تر در اختیار طلاب، دانشجویان و قشر جوان قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، آیت‌الله مرتضی مقتدایی در حاشیه بازدید از نهمین نمایشگاه کتاب استان قم با تاکید بر ارائه تخفیف‌های بیشتر برای خرید کتاب به مردم، افزود: باید از طرق مختلف کاری کرد تا جوانان بتوانند نیازهای خود را در این زمینه تامین کنند.

وی، گفت: برپایی نمایشگاهی عظیم در قم برای عرضه و فروش کتاب در مجتمع ناشران اقدام مبارکی است که آن را به تمام اهالی فرهنگ و علاقه‌مندان به مطالعه تبریک می‌گوییم.

وی افزود: این مجتمع دارای فضا و غرفه‌هایی بسیار زیبا و خوب است و کتاب‌هایی مفید هم که می‌توانند مورد استفاده عموم قرار گیرند در آنها عرضه می‌شود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری حوزه‌های علمیه خواهران با بیان این‌که «قم مرکز علم و نشر علوم است» تصریح کرد: امیدواریم احداث مکانی عظیم مانند مجتمع ناشران بتواند بخشی از نیازهای فرهنگی تمام اقشار را در قم برآورده سازد.

مقتدایی ادامه داد: با ساخت این مجموعه مکانی دائمی برای نمایش کتاب‌ها در قم فراهم شده و مردم می‌توانند در طول سال برای اطلاع از تازه‌های نشر به مجتمع ناشران بیایند.

انتهای پیام

کد N81169