جعفرزاده به ایسنا خبر داد:

حضور رییس مجلس در جلسه کمیسیون تلفیق و پاسخ به اظهارات "کری"

ايران,بودجه,علي لاريجاني,كميسيون تلفيق,رييس مجلس شوراي اسلامي,بودجه 93

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور از حضور علی لاریجانی در جلسه عصر امروز (شنبه) کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت که رییس مجلس تاکید کرد که کار بررسی بودجه در این کمیسیون هرچه سریع‌تر به اتمام برسد.

غلامعلی جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: رییس مجلس شورای اسلامی توصیه کردند با توجه به این‌که قرار بوده بودجه هرچه سریع‌تر در مجلس نهایی شود و دولت پیش از آغاز سال نو فرصت تدوین آیین‌نامه‌های اجرایی را داشته باشد، این کار انجام شود و بعد از 12 سال، این اولین سالی باشد که بودجه پیش از شروع سال جدید در اختیار دستگاه‌ها قرار می‌گیرد.

وی افزود: آقای لاریجانی همچنین با توجه به رجزخوانی جان‌کری گفتند که ما در میز مذاکره، نتیجه‌ای به دست نمی‌آوریم و باید در داخل مشکلات را حل کنیم که یکی از ابزارهای قوی در این زمینه، تدوین منطقی بودجه است.

نماینده مردم رشت در مجلس یادآور شد: رییس مجلس از اعضای کمیسیون تلفیق خواستند تا از افزایش هزینه‌ها خودداری کنند، بودجه را منطقی بنویسند و به سه موضوع امور دفاعی، بخش اقتصادی و توجه به فرهنگ دینی و اسلامی اولویت داده شود.

انتهای پیام

کد N80081