پیرموذن در گفت‌وگو با ایلنا:

حضور روحانی در داووس؛ کلید تحقق حماسه اقتصادی است

مجلس

در صحبت‌های آقای روحانی حتی یک درصد اشتباه نیز وجود نداشت و می‌تواند موجب افزایش اقتدار جهانی ایران و زمینه‌ساز افزایش سرمایه‌گذاری اقتصادی جهانی در ایران باشد.

عضو فراکسیون رهروان ولایت با بیان اینکه روحانی در صبحت‌هایش واقعیت جامعه ایران و مطالبات مردمی را گفت، تصریح کرد: حضور آقای روحانی در اجلاس داووس و صحبت‌های ایشان را می‌توان به نوعی کلیدی بر تحقق حماسه اقتصادی دانست.

کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص حضور رئیس‌جمهور در اجلاس داووس و سخنرانی وی گفت: اظهارات رئیس جمهوری برگرفته از بینش اسلامی و رحمانی تشییع و آرمان‌های امام و انقلاب بود.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس جمهور با کیاست، شجاعت و درایت افکار عمومی جهان را متوجه این امر کرد که ایرانیان افرادی صلح‌دوست هستند و ایران از هرگونه شرارت، جنگ و کینه بیزار است و توانست چهره غلطی که از ایران ساخته شده بود را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه روحانی در صبحت‌هایش واقعیت جامعه ایران و مطالبات مردمی را گفت، تصریح کرد: حضور آقای روحانی در او صحبت‌های ایشان را می‌توان به نوعی کلیدی بر تحقق حماسه اقتصادی دانست.

پیرموذن تاکید کرد: در صحبت‌های آقای روحانی حتی یک درصد اشتباه نیز وجود نداشت و می‌تواند موجب افزایش اقتدار جهانی ایران و زمینه‌ساز افزایش سرمایه‌گذاری اقتصادی جهانی در ایران باشد.

کد N79859