نجار استاندار خراسان رضوی می شود؟

امیری در گفتگو با مهر: معرفی استاندار خراسان رضوی به هیئت دولت/ تا فردا صبر کنید

دولت

قائم مقام وزیر کشور با تاکید بر اینکه وزارت کشور پرونده استانداران را بسته و گزینه نهایی استانداری خراسان رضوی را چهارشنبه گذشته به هیات دولت معرفی کرده است، ابراز امیدواری کرد که استاندار این استان در جلسه فردا یکشنبه دولت به طور رسمی معرفی شود.

حسینعلی امیری در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این سئوال که چه زمانی گزینه وزارت کشور برای استانداری خراسان رضوی به هیات دولت معرفی شده است، اظهار کرد: ما هفته گذشته گزینه مورد نظر وزارت کشور برای استانداری خراسان رضوی را به دولت پیشنهاد کردیم.

وی افزود: چون جلسه هیات دولت در روز چهارشنبه اولویت های دیگری داشت، موضوع انتخاب استاندار خراسان رضوی به جلسه فردا یکشنبه موکول شد و ما امیدواریم که فردا با انتخاب استاندار خراسان رضوی شاهد بسته شدن پرونده انتخاب استانداران در دولت یازدهم باشیم.

سخنگوی وزارت کشور در پاسخ به این سئوال که گفته می شود این وزارتخانه چند گزینه را به هیات دولت پیشنهاد کرده است تا از بین آنها گزینه نهایی استانداری خراسان رضوی انتخاب و معرفی شود، تصریح کرد: وزارت کشور یک نفر را به عنوان گزینه پیشنهادی استانداری خراسان رضوی به هیات دولت معرفی کرده است.

وی در پاسخ به این سئوال که گفته می شود گزینه معرفی شده از سوی وزارت کشور به هیات دولت برای تصدی استانداری خراسان رضوی، اسماعیل نجار، استاندار سابق کرمان است، گفت: اگر تا فردا صبر کنید در صورت انتخاب گزینه پیشنهادی از سوی هیات دولت، استاندار خراسان رضوی را خواهید شناخت.

امیری تاکید کرد: بنده اسمی از گزینه پیشنهادی وزارت کشور به هیات دولت برای استانداری خراسان رضوی نام نمی برم، برای شناختن این فرد تا فردا منتظر بمانید.

به گزارش مهر، گفته می شود اسماعیل نجار، استاندار کرمان در دولت دهم به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت کشور برای استانداری خراسان رضوی به هیات دولت معرفی شده است که سابقه استانداری کرمان و کردستان را در کارنامه دارد.