معاون فرهنگی ارتش: نظامیان ما امروز باید تمام‌قامت در برابر جنگ نرم قیام کنند

ارتش جمهوري اسلامي ايران,جنگ نرم,اصفهان,عقيدتي سياسي ارتش

حجت‌الاسلام والمسلمین واحدی - معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران - در سفر به اصفهان با کارکنان پایور و وظیفه مرکز آموزش توپخانه و موشک‌های این شهر دیدار و از مجتمع‌های فرهنگی کوی‌های سازمانی ارتش در منطقه اصفهان بازدید کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش در این دیدار با اشاره به اینکه "همواره در مقابل رسالت الهی، پرچم‌های شیطانی نیز وجود دارد"، افزود: جنگ امروز نظام کفر، جنگ اسلحه و مهمات نیست، بلکه جنگ نرم و جنگ عقیده و فکر است و در حوزه جنگ نرم باید مواظب باشیم که بازیچه دشمن نشویم؛ چراکه دشمن در جهت تحریف دین، باطل را ملبس به لباس حق می‌کند تا با ایجاد شبهه، اساس دین و دین‌باوری را دچار خدشه کند.

واحدی در ادامه به مظاهر قدرت شیعه اشاره کرد و گفت: دشمن متوجه شده که مظهر قدرت شیعه، سه اصل عاشورا، فرهنگ انتظار و مرجعیت شیعه است و بر همین اساس سعی دارد به این سه اصل حمله کند. ما باید در جهت مقابله با دشمن، با هوشیاری تمام و دشمن‌شناسی در مسیر ولایت فقیه گام برداریم و مملکت را از آسیب برهانیم.

وی با بیان اینکه "امروز نظامیان ما باید برای مقابله با جنگ نرم نیز تمام‌قامت قیام کنند"، اظهار کرد: رزم، رزم است و دفاع، دفاع و فرقی نمی‌کند که از نوع سخت باشد یا نرم. بنابراین سزاوارترین افراد برای دفاع از اسلام و میهن در جبهه نرم نیز نظامیانی هستند که با نیت پاکبازی و سربازی، دفاع از اسلام و میهن خویش، لباس رزم بر تن کرده­‌اند.

معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش همچنین در جمع فرماندهان یگان‌های ارتش و رؤسای ادارات عقیدتی سیاسی مستقر در منطقه اصفهان، به نقش فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی در دفاع از مبانی ارزشی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در شرایط حال جهان معاصر بویژه در حوزه جنگ نرم پرداخت و افزایش توانمندی‌های دفاعی ارتش حمهوری اسلامی ایران را نشانگر همدلی، همکاری و هم‌اندیشی فرماندهان و رؤسای عقیدتی سیاسی‌های ارتش با یکدیگر دانست.

واحدی در پایان، ارتش جمهوری اسلامی ایران را یکی از پاک‌ترین و مردمی‌ترین نهادها دانست که با حرکت در مسیر ولایت، بدون حاشیه به وظیفه جانبازی خود عمل می‌کند.

بر اساس این گزارش، معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش در این سفر در محل مقبره شهید گمنام مرکز آموزش توپخانه و موشک‌های اصفهان حضور پیدا کرد و به روح پاک و مطهر شهدا درود فرستاد. بازدید از مراحل ساخت و تولید اولین بازی رایانه‌ای نیروی زمینی با عنوان "دفاع از جزیره" که توسط متخصصان مرکز آموزش توپخانه و موشک‌ها در حال ساخت و تولید است، از دیگر برنامه‌های وی در سفر به استان اصفهان بود.

انتهای پیام

کد N78917