تصاویری از درگیری‌های شدید میان گروههای تروریستی در سوریه

بنا به آمار «سازمان دیدبان حقوق بشر سوریه»، تنها در طول بیست روز گذشته ۱۴۰۰ نفر در جنگ داخلی سوریه کشته شده اند که بیش از ۱۹۰ تن از آنها مردم غیرنظامی بوده اند.

تصاویری از درگیری‌های شدید میان گروههای تروریستی در سوریهبنا به آمار «سازمان دیدبان حقوق بشر سوریه»، تنها در طول بیست روز گذشته ۱۴۰۰ نفر در جنگ داخلی سوریه کشته شده اند که بیش از ۱۹۰ تن از آنها مردم غیرنظامی بوده اند.

 

 

 

در حالی که چشم جهانیان به گفتگوهای صلح ژنو ۲ دوخته شده است، درگیری ها در سوریه با شدت تمام ادامه دارد.  بنا به آمار «سازمان دیدبان حقوق بشر سوریه»، تنها در طول بیست روز گذشته ۱۴۰۰ نفر در جنگ داخلی سوریه کشته شده اند که بیش از ۱۹۰ تن از آنها مردم غیرنظامی بوده اند.

در استان حلب، درگیری های بین گروههای مسلح مخالف دولت و نیروهای وابسته به القاعده از جمله گروه «دولت اسلامی در عراق و شام» موسوم به «داعش» باعث تلفات زیادی شده است.

اخیرا ایمن الظواهری رهبر القاعده از گروههای اسلامگرای درگیر در سوریه خواست تا هر چه سریعتر به درگیری ها میان خود پایان دهند.

پس از نزدیک به سه سال درگیری در سوریه حدود یکصد و سی هزار تن کشته و چند میلیون نفر در داخل و خارج از سوریه آواره شده اند.

منبع: یورونیوز

 

5252

کد N78545