امام جمعه آبادان: به وعده های رییس جمهوری در آبادان امیدواریم

دهه فجر,آبادان

آبادان - امام جمعه آبادان با اشاره به سفر اخیر رییس جمهوری به آبادان گفت: به وعده های رییس جمهوری در آبادان امیدواریم.

به گزارش روز شنبه ایرنا، حجت الاسلام ˈ علی ابراهیمی پور ˈ در نشست هماهنگی برنامه های ایام الله دهه ی مبارک فجر در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه آبادان افزود: سفر رییس جمهوری به آبادان می تواند دستاوردهای خوبی برای مردم این شهرستان داشته باشد.

وی گفت: اگرچه هیات دولت اعلام کرده این سفر مصوبه ای نداشته اما امیدواریم قول های هیات دولت عملی شود و بارقه امید بار دیگر در بین شهروندان آبادان و خرمشهر احیا شود.

امام جمعه آبادان افزود: نفس برگزاری نشست شورای اداری استان در فرمانداری ویژه آبادان، نشان از توجه ویژه استاندار خوزستان به آبادان است.

وی با اشاره به اینکه مردم آبادان در هیچ یک از برهه های تاریخی نسبت به انقلاب و نظام دلسرد نشده اند گفت: شهروندان آبادانی در صورت اجرا شدن قول های هیات دولت، رابطه محکم تری با نظام برقرار می کنند.

حجت الاسلام ابراهیمی پور با اشاره به ایام الله دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن افزود: مردم آبادان ثابت کرده اند در هر کجا که احساس کنند که دشمن نظام را تهدید می کند به صورت خودجوش در صحنه حاضر می شوند.

وی اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی آبادان باید حساسیت های ویژه ای را در بین مردم برای حضور در آیین های ایام الله دهه فجر ایجاد کنند.

امام جمعه آبادان افزود: حضور مردم با توجه به مذاکرات ایران با جامعه جهانی باید نسبت به سال های گذشته گسترده تر شود.

وی درخصوص ویژه برنامه های دهه فجر در آبادان گفت: حضور مردم در این ویژه برنامه ها اهمیت زیادی دارد و مدیران دستگاه های اجرایی برنامه ها را در همه مناطق شهرستان و با ایجاد زمینه نشاط حلال برگزار کنند.ک/2

7279/7103
کد N78163