قاضی‌پور: دکل‌های فشار قوی برق در پایین‌شهر، سلامت مردم را نشانه رفته است

سیاسی

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: دکل‌های برق فشار قوی در کوچه های پایین شهر، سلامت مردم را نشانه رفته است.

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی، افزود: متاسفانه طی سال های گذشته، برخی بی‌تدبیری‌ها و عدم واقف بودن شهردار وقت ارومیه به حوزه مدیریتی خود باعث شد تا این نابسامانی در این منطقه از پایین شهر ارومیه به وجود آید.

وی با بیان اینکه، تمامی تلاش خود را برای ساماندهی منطقه و انتقال دکل های فشار قوی به کار خواهد برد، اظهار کرد: بنده در این رابطه از وزیر نیروی دولت دهم نیز سوال کردم و خواستار رسیدگی به این موضوع مهم شدم، که در نهایت تا به امروز توانستیم 6 میلیارد تومان جذب کرده و تعدادی از این دکل ها را انتقال دهیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون برای انتقال ما بقی دکل های فشار قوی برق نیز به اعتبار 17 میلیارد تومانی نیاز است، که با توجه به شرایط موجود و کمبود اعتبارات وزارت نیرو، تحقق این امر به این زودی دور از انتظار است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه، دکل های فشار قوی برق از اول در آن منطقه وجود داشته و ساخت و ساز های غیر مجاز باعث به وجود آمدن چنین شرایطی شده است، گفت: تمامی افرادی که در این رابطه کم کاری داشته و به موضوع رسیدگی نکردند مسوول هستند چرا که اینجا مسئله سلامت مردم مطرح می شود.

انتهای پیام

کد N78133