اختصاصی/

دبیر کل جبهه پایداری: اصولگرایان خود را به مردم نشان دهند

اصولگرایان,اصلاح طلبان

تهران - ایرنا - دبیر کل جبهه پایداری گفت که اصولگرایان برای حضور مردم در انتخابات آینده باید خود را نشان دهند.

حجت الاسلام والمسلمین «مرتضی آقا تهرانی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، درباره اجماع با اصولگرایان نیز اظهار داشت: ما واقعا اگر بر روی اصول ایستادگی کنیم هیچ اختلافی وجود نخواهد داشت؛ کسانی که می گویند اصولگرا هستیم باید بر حرف هایش پایدار باشند.

آقا تهرانی با بیان اینکه اصولگرایی باید برگرفته از اصل انقلاب، امام(ره) و رهبری باشد، گفت: در صورتی که گرایش به اصولگرایی بخاطر نفسانیات نباشد، به ایجاد وحدت نیازی نیست، بلکه وحدت خود به خود پدید می آید.

وی اضافه کرد: اصولگرایان باید خود و عملکردشان را بار دیگر به مردم نشان دهند تا در آینده در انتخابات مجلس دهم به توفیق دست یابند.

دبیرکل جبهه پایداری با تاکید بر اینکه اصلاح طلبانی هم که اهل اصلاحات اصولی باشند، روی چشم ما جای دارند، اظهار داشت: اگر اصولگرایی به معنای دیگری تعبیر شود و واژه اصول کنار گذاشته شود، مردم آن را نمی پذیرند.** با بزرگان و علما دیدار داشته ام

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره دیدار و گفت و گو با بزرگان و علما نیز گفت: تاکنون خدمت آیت الله مهدوی کنی، آیت الله جنتی، آیت الله یزدی و آیت الله مصباح یزدی رسیده و از نظرات آنان بهره لازم را گرفته ام.

آقاتهرانی خاطر نشان کرد: این نشست ها با اساتید را برای خود لازم می دانم و از آقایان مهدوی کنی و جنتی درس های زیادی را آموخته ام.

وی اضافه کرد: این دیدارها به خاطر آن است که بنده نسبت به مجلس شورای اسلامی، کمیسیون فرهنگی و نسبت به مسائل جاری روزمره دغدغه دارم؛ البته از طرف کمیسیون نیز با آیت الله جنتی یک جلسه خاص خواهم داشت تا درباره کمیته امر به معروف و نهی از منکر که در حال تشکیل است، گفت و گوهای بیشتری صورت گیرد.

دبیر کل جبهه پایداری درباره دیدار اعضای شورای مرکزی این جبهه با آیت الله جنتی و دیگر علما، گفت: باید با آقایان رفت و آمد داشته باشیم. به آیت الله جنتی هم ارادت ویژه ای داریم و باید بار دیگر به دیدار وی نیز برویم.

آقاتهرانی خاطرنشان کرد: جبهه پایداری درصدد است تا با همه آقایان، علما و بزرگان نشست و دیدار داشته باشد.

وی ادامه داد: نشست و دیدار با بزرگان باعث تاثیرگذاری مثبت در روند برنامه های آینده سیاسی جبهه پایداری خواهد داشت.**جبهه پایداری به دنبال مرام نامه

دبیر کل جبهه پایداری درباره برنامه های آینده این جبهه نیز گفت: در حال حاضر برنامه های جبهه پایداری بسیار فشرده است زیرا پیگیر کارهای مختلف هستیم.

آقاتهرانی خاطرنشان کرد: جبهه پایداری اساسنامه ای را داشته و اکنون پیگیر مرام نامه است.

وی ادامه داد: این مرام نامه در حال آماده شدن است و تا هفته جاری بعد از جمع بندی نهایی ارائه خواهد شد.

دبیر کل جبهه پایداری یکی از گام های جبهه را تدوین اهداف، راهبردها و چشم انداز مشخص دانست و تاکید کرد: به دنبال آن هستیم تا با مردم ارتباط بیشتری را بگیریم.

آقاتهرانی درباره پیش نویس احزاب که از سوی وزارت کشور انتشار یافته است نیز گفت: هنوز این پیش نویس را ندیده ام و در دیدار گذشته احزاب با وزارت کشور نیز دعوت نبوده ایم.

سیام**7261**1535
کد N78062