تاکید علی لاریجانی بر اهمیت جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی

قم

قم - ایرنا - علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی چهارشنبه شب گفت: جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش ایرنا، ˈعلی لاریجانیˈ در دیدار حجج اسلام ˈمحمدصادق صالحی منشˈ استاندار قم و ˈعلی بناییˈ معاون سیاسی استاندار، تاکید کرد: همه مدیران باید به جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی توجه ویژه داشته باشند.

وی با اعلام آمادگی در پیگیری امور استان، تلاش صادقانه در حل مسایل را بسیار مهم ارزیابی کرد و پشتیبانی آیات عظام و مردم شریف استان از استاندار قم را نشان تدبیر و صبغه بالای انقلابی وی عنوان کرد.

لاریجانی، اولویت اصلی توسعه استان قم را تکمیل طرح های نیمه تمام خواند و ابراز امیدواری کرد: استاندار قم با انتخاب تیم کاری که به خوبی در حال انجام است بتواند در پیشرفت استان موفق باشد.

در این جلسه همچنین نسبت به مسائل قم بحث و تبادل نظر شد.

استاندار قم نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از کارهای انجام شده در هفته های اخیر، برنامه های خود برای پیشبرد اهداف استان را تشریح کرد.

لاریجانی چهارشنبه شب پس از ورود به قم همچنین با حضور در بیت حضرات آیات الله محمد علی گرامی و ابراهیم امینی به طور جداگانه با این دو استاد برجسته حوزه علمیه قم دیدار و گفت و گو کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین با حضور در منزل شهیدان عباس و احمد رضایی نژاد، با خانواده این شهدا دیدار و به گفت و گو پرداخت و برای روح این شهدا طلب مغفرت و آمرزش کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی همچنین با حضور در مسجد امام حسین (ع) شهر قم، ضمن اقامه نماز مغرب و عشا در این مسجد با مردم منطقه گفت و گو کرد.

دیدارها و برنامه سفر دکتر لاریجانی به قم بدون حضور خبرنگاران انجام شد.

گزارش ایرنا همچنین حاکی است رییس مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه نیز با برخی از مراجع تقلید در قم دیدار و گفت و گو خواهد کرد. ک/3

7406 / 380/شبس**1027** 1552
#قم
کد N75449