آقای رئیس جمهور موتورسیکلت چرا؟ ما در خدمتیم!

اولاند

«آقای رئیس جمهور، از موتورسیکلت دوری کنید! شرکت سیکست ماشین‌هایی با شیشه‌های دودی اجاره می‌دهد!»چند شرکت‌ از رابطه محرمانه فرانسوا اولاند با یک هنرپیشه زن استفاده تبلیغاتی می‌کنند. گفته می‌شود که اولاند با موتورسیکلت به دیدار معشوقه می‌رفته. به همین دلیل شرکت‌های اجارۀ خودرو بیشترین بهره تبلیغاتی را می‌برند!«آقای رئیس جمهور، از موتورسیکلت دوری کنید! شرکت سیکست ماشین‌هایی با شیشه‌های دودی اجاره می‌دهد!»این شعار تبلیغاتی جدید شرکت آلمانی "سیکست" است که یکی از شرکت‌های شناخته‌شده در زمینه‌ی اجاره خودرو به‌شمار می‌رود.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) مجله "کلوزر" با انتشار عکس‌هایی که فرانسوا اولاند را در حال موتورسواری نشان می‌دهند، مدعی شد که رئیس جمهور فرانسه مخفیانه با ژولی گیه، هنرپیشه زن فرانسوی، ملاقات می‌کرده است. محل ملاقات: آپارتمانی در نزدیکی کاخ الیزه.از قرار معلوم، رئیس جمهور ۵۹ ساله و معشوقه ۴۱ ساله‌اش را سگولن رویال، همسر پیشین اولاند، با یکدیگر آشنا کرده است. گفته می‌شود که اولاند از سال۲۰۱۱، زمانی که هنوز رئیس‌جمهور نشده بود، با گیه رابطه داشته است.به گزارش دویچه‌وله، رئیس جمهور چند سال پیش همسرش را به خاطر رابطه با والری تریراویلر، خانم روزنامه‌نگار فرانسوی، ترک کرده بود. احتمال می‌رود که سگولن رویال از این طریق از تریروایلر انتقام گرفته باشد.پس از این افشاگری حال والری تریروایلر، شریک زندگی رئیس جمهور، به حدی بد شد که او را به بیمارستان منتقل کردند.تریروایلر ۴۸ سال سن دارد و پیش از آشنایی با فرانسوا اولاند، دوبار ازدواج کرده است. او پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌ی علوم سیاسی و همکاری با روزنامه‌های مختلف، از سال ۱۹۸۹ در مجله "پاری ماچ"، مقالات سیاسی می‌نوشت.تریروایلر از سال ۲۰۰۵ به عنوان مجری یک برنامه سیاسی با "کانال دیرکت ۸ فرانسه" همکاری کرد و پس از پیروزی اولاند در انتخابات ریاست جمهوری، به عنوان "بانوی اول" فرانسه به کاخ الیزه راه یافت.
"فقط ۵ یورو"البته سیکست تنها شرکتی نیست که از این ماجرا بهره‌ی تبلیغاتی می‌برد. شرکت "درایو" هم که در زمینه‌ی اجاره خودرو نسبتا شناخته شده است، رابطه مخفیانه رئیس جمهور را دستمایه تبلیغاتی خود قرار داده است.این شرکت نقشه‌ای منتشر کرده است که فاصله کاخ الیزه تا محل ملاقات اولاند و گایه را محاسبه کرده و به این نتیجه رسیده است که رفتن به قرار ملاقات توسط خودروهای اجاره‌ای درایو می‌توانسته برای رئیس جمهور فقط ۵ یورو هزینه داشته باشد. به همین دلیل این شرکت توصیه می‌کند که "با این اجاره ارزان" بهتر است که مردم به جای موتورسیکلت از خودروهای درایو استفاده کنند!چرا ایتالیایی؟
شرکت "بی ای ۲" (Be2) که در زمینه "همسریابی" فعالیت می‌کند، به والری تریروایلر توصیه می‌کند: «زمان تغییر فرارسیده است.» به نظر می‌رسد که این اشاره‌ای باشد به این شعار تبلیغاتی فرانسوا اولاند در مبارازت انتخاباتی: «بهار تغییر در راه است.»
به گزارش روزنامه سوئیسی "نویه تسوریشر تسایتونگ" یکی از نمایندگی‌های شرکت خودروسازی پژو نیز به این افشاگری روی آورده و قصد استفاده‌ی تبلیغاتی از آن را دارد. صاحب این نمایندگی در نامه‌ای به وزیر صنعت فرانسه گله کرده است که چرا رئیس جمهور فرانسه برای ملاقات با معشوقه‌اش از یک موتورسیکلت سه‌چرخه‌ی ایتالیایی استفاده کرده است!
فرانسوا اولاند تاکنون در این باره سکوت کرده است. او روز دوشنبه (۲۰ ژانویه) در پاسخ به پرسش یک خبرنگار فقط گفت: «حال والری تریروایلر بهتر است» و از ادای توضیحات بیشتر خودداری کرد.انتهای پیام


کد N74753