صالحی:

خون شهدای ایران هدر نخواهد رفت

سیاست خارجی

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه مظلومیت ایران با اقدامات تروریستی علیه اتباع ایرانی روز به روز نمایان تر می شود گفت: خون شهدای ما هدر نخواهد رفت.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در مراسم تشییع پیکر شهید اسدی گفت: انقلاب اسلامی تا به امروز ثابت کرده که یک ندای حق را سر داده و آن ندای الله اکبر است و ندایی است که ایستادگی بر ضد ظالم و کمک به مردم است.

صالحی افزود: این حرکت باعث شده دیگران با تمام قوا به جنگ یک چنین ندای حق پرستانه ای بیایند ولی ما خودمان را وابسته به اصول دینمان می دانیم و امیدوار هستیم به تمام بشارت های آیات قرآنی و احادیث نبوی و مردانی در کشور داریم که پای وعده ای که به خدا داده اند ایستاده اند و این انقلاب پای وعده خود ایستاده و با این حرکت ها انقلاب از ادامه راه خود نخواهد ایستاد.

صالحی درباره این اقدام تروریستی و بازخوردی که مجامع بین المللی باید نشان دهند بیان کرد: این را باید از آنها سئوال کنیم، مظلومیت ایران روز به روز نمایان تر می شود و یکی از راههای انتشار کلام حق همین چیزی است که جمهوری اسلامی ایران با مظلومیت در 34 سال متحمل شده و این حقانیت جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان می دهد و خون شهدای ما به خودی خود هدر نخواهد رفت.

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: درخت شهدای ایران بر تمامی جوامع اسلامی و رهایی بخشی آنها از ظلم و ستم استکبار سایه خواهد افکند.

صالحی گفت: پیام ما به خانواده شهدا این است که اگر صبر و استقامت داشته باشید خداوند بر آنها صلوات می فرستد همان طور که بر پیامبر گرامی اش صلوات فرستاده است.