وزیر اطلاعات:

گروههای تكفیری كوچكتر از آن هستند كه در مقابل ایران عرض اندام كنند

دولت

قدرتهای استبکاری احساس می کنند با موفقیت های جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل د چار تحقیر و شکست های پی‌د‌رپی شده اند.

وزیر اطلاعات در پاسخ به این سوال كه آیا اقدامات تروریستی صورت گرفته در یمن توسط گروههای تکفیری صورت گرفته است، اظهار داشت: اینکه منحصراً گروههای تکفیری را مسئول این ماجرا به حساب آوریم به خطا رفته‌ایم، چرا که گروههای تکفیری کوچک‌تر از این هستند که در مقابل حمهوری اسلامی ایران عرض اندام کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید محمد علوی وزیر اطلاعات در حاشیه مراسم تشیع جنازه شهید ابوالقاسم اسدی که صبح امروز- چهارشنبه- از مقابل وزارت امور خارجه برگزار شد، در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که ایا اقدامات تروریسیتی صورت گرفته در یمن توسط گروههای تکفیری صورت گرفته است، اظهار داشت: اینکه منحصراً گروههای تکفیری را مسئول این ماجرا به حساب آوریم به خطا رفته‌ایم، چرا که گروههای تکفیری کوچک‌تر از این هستند که در مقابل حمهوری اسلامی ایران عرض اندام کنند.

وی با بیان اینکه این حوادث عقبه دارد،خاطر نشان کرد: عقبهٔ این حوادث تروریستی قدرتهای استبکاری و کشورهای هستند که احساس می‌کنند با موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل دچار تحقیر و شکست‌های پی در پی شده‌اند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: از آنجایی که این کشور‌ها و قدرتهای استکباری نمی‌توانند شکست‌های خود را در عرصه دیپلماتیک جبران کند به ناچار به عرصه جنایت و تروریسم وارد می‌شوند.‌‌ همان طور که در لبنان، یمن و سایر مناطق دیگر شاهد آن هستیم و این نشان دهنده خشم عناصر بی‌هویت در دنیا در برابر موفقیت‌های دیپلماسی کشورمان و دولت تدبیر و امید است که با تدبیر و بر مبنای عزت و مصلحت جمهوری اسلامی امور را پیش می‌برد.

کد N73284