رییس دادگستری اصفهان: اجرای احکام، قلب دادگستری است

سیاسی

رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: محصول تمامی تلاش‌ها و زحمات کلیه قضات چه در دادسراها، محاکم بدوی، تجدیدنظر و دیوان عالی کشور به این اجرا ختم می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، احمد خسروی با اشاره به جایگاه بالای اجرای احکام در دادگستری‌ها، بیان کرد: اجرای احکام قلب دادگستری است؛ زیرا محصول تمامی تلاش‌ها و زحمات کلیه قضات چه در دادسراها، محاکم بدوی، تجدیدنظر و دیوان عالی کشور به این اجرا ختم شده و نتیجه‌گیری نهایی در آن صورت می‌پذیرد.

وی افزود: هرگونه کمبود و مشکلی در این واحد باعث ابتر ماندن این زحمات و به تبع آن عدم اجرای صحیح عدالت که هدف نهایی است، خواهد شد.

خسروی استفاده از قضات و کارمندان با تجربه و کاردان را در اجرای احکام ضروری دانست و خاطرنشان کرد: خوشبختانه دادگستری اصفهان از این مزیت مهم برخوردار است، اما نیاز به تقویت و افزایش نیرو دارد.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که با جذب نیروهای جدید که در آینده نزدیک وارد دادگستری استان خواهند شد سهم خوبی به اجرای احکام تعلق خواهد گرفت و تا حدی زیاد مشکلات مرتفع خواهد شد.

خسروی از تلاش‌های رییس و قضات اجرای احکام کیفری اصفهان که نتیجه آن مختومه شدن بیش از 4500 پرونده در دو سال گذشته بوده، تقدیر کرد.

انتهای پیام

کد N73108