در دیدار با معاون اول قوه‌قضائیه؛

سند راهبردی پدافند غیرعامل با همکاری قوه‌قضائیه نهایی می‌شود

نیروهای مسلح

سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با حجه الاسلام والمسلمین رئیسی معاون اول قوه قضائیه در خصوص سند راهبردی پدافند غیرعامل دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور با حجه الاسلام والمسلمین رئیسی ،معاون اول قوه قضائیه دیدار کرد.

جلسه کمیته پدافند غیر عامل قوه قضائیه با حضور حجه الاسلام والمسلمین رئیسی معاون اول قوه قضائیه و سردار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور و با حضور تنی چند از معاونین دو دستگاه برگزار شد.

در این دیدار مقررشد سند راهبردی پدافند غیر عامل در قوه قضائیه که بصورت پیش نویس تهیه شده است در جلسه مشترک سازمان پدافند غیر عامل و قوه قضائیه نهایی و تکمیل شود.

همچنین سازوکارهای دفاع حقوقی قانونی از منافع ملی در حوزه های جدید تهدیدات از جمله سایبری و زیستی با محوریت پدافند غیر عامل ، قوه قضائیه و وزارت امور خارجه حمایت و پوشش قضایی از اجرای تدابیر و الزامات پدافند غیر عامل را در دستگاه های و برخورد با متخلفین برابر قانون و قرار گرفتن موضوع پدافند غیر عامل از دستگاه های اجرایی در بازرسی های سالانه از سوی سازمان بازرسی کل کشور، از دیگر مباحثی بود که در این دیدار مورد تاکید طرفین قرار گرفت.