دریادار فدوی:

توان موشکی ساحل به دریا از مؤلفه های توانمندی ایران در حوزه دفاعی است

دفاع,سپاه پاسداران انقلاب اسلامی,سپاه پاسداران,سپاه

همشهری آنلاین: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توان موشکی ساحل به دریا یکی از مؤلفه های توانمندی و توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاعی و امنیتی است.

دفاع > سپاه- همشهری آنلاین:
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توان موشکی ساحل به دریا یکی از مؤلفه های توانمندی و توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاعی و امنیتی است.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار دریادار پاسدار « علی فدوی » در جریان بازدید و تقدیر از تلاش‌های رزمندگان، فرماندهان، کارشناسان و مدیران مجموعه موشکی « عاصف » بر لزوم حفظ و تقویت توان و آمادگی برای انجام مأموریت‌ها و راهبردهای امنیتی و دفاعی نظام مقدس اسلامی تأکید کرد.

دریادار فدوی خاطرنشان کرد: مشکل ما با استکبار جهانی و در صدر آن با نظام سیاسی حاکم بر آمریکا، مشکل سیاسی و اقتصادی نیست بلکه اصل دعوای ما به ماهیت حق و باطلی این دو جریان برمی گردد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران افزود: باطل، حق را بر نمی تابد و حق نیز تا زمانی از ماهیت حقانیت برخوردار است نمی تواند با باطل کنار بیاید.

دریادار فدوی گفت: آمریکایی‌ها طی سال های اخیر چندین جنگ منطقه ای را به راه انداخته اند تا از نتایج و پیروزی حاصل از آن برای شروع یک جنگ نظامی علیه ما استفاده کنند اما پیامد این جنگ‌ها چیزی جز ناکامی برای آنان و تقویت توان بازدارندگی برای ما به همراه نداشته است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به نقش نیروی دریایی سپاه پاسداران در ایجاد قدرت بازدارندگی، برخی از مؤلفه های توانمندی این نیرو را برشمرد.

دریادار فدوی افزود: توان موشکی ساحل به دریا یکی از مؤلفه های توانمندی و توان بازدارندگی ما در حوزه دفاعی و امنیتی است.