کنگره حزب مردمسالاری با رویکرد توجه به برنامه های دولت یازدهم برگزار می شود

مردمسالاری,حزب

تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب مردمسالاری رویکرد توجه به برنامه های دولت یازدهم را از محورهای شعارهای کنگره حزب متبوعش دانست و گفت: حقوق شهروندی،اقتصاد عادلانه و دیپلماسی هوشمندانه شعار کنگره بزرگ حزب مردمسالاری است.

«حمید رضا شکوهی» در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در آخرین جلسه شورای مرکزی حزب مشخص شد که کنگره عظیم حزب مردمسالاری دهم بهمن ماه در تالار آدینه برگزار شود.

وی ادامه داد: با توجه به شعارهای مطرح شده مدعوین، سخنرانان و کارشناسانی در زمینه اقتصادی، دیپلماسی و سیاست داخلی حضور خواهند داشت.

عضو شورای مرکزی حزب مردمسالاری با بیان آنکه پس از پایان کنگره مهمانان و اعضای حزب به حرم امام(ره) خواهند رفت، گفت: دیدار با حجت الاسلام والمسلمین«سید حسن خمینی» و تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی(ره) از دیگر برنامه ها پایان کنگره است.

شکوهی خاطرنشان کرد: شعارهای کنگره با برنامه های دولت تدبیر و امید از جهتی همخوانی دارد و درصدد آن هستیم تا برنامه هایی را که توسط دولت پیگیری شده ، به صورت کارشناسی دنبال کنیم تا چشم اندازی برای آینده کشور بر اساس همین مبانی تنظیم شود.

**ورود به بحث انتخابات مجلس زودهنگام است

عضو شورای مرکزی حزب مردمسالاری درباره برنامه های این حزب برای انتخابات آینده مجلس نیز گفت: یکی از مباحثی که مدنظر است موضوع انتخابات می باشد اما این زمان برای مطرح کردن و ارائه نظرات و ورود به بحث اجرایی زود هنگام است .

شکوهی افزود: ما بدنبال این هستیم که ضمن تعامل با اصلاح طلبان ، حضوری فعال را در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی داشته باشیم .

وی اضافه کرد: یکی از موضوعات مورد توجه حزب مردمسالاری انتخابات مجلس آینده است تا مجلس از فضای گاه تقابلی که با دولت دارد، تغییر مسیر دهد و به سوی نگاه تعاملی تر برود.

سیام**7261 **1449
کد N70120

خواندنی از سراسر وب