صابری در نطق میان دستور:

رئیس‌جمهور برای حل مشکلات اقتصادی مردم همت مضاعف کند

مجلس

عدم پرداخت حقوق کارکنان معادل ذغال سنگ استان مشکلات زیادی برای این کارگران بوجود آورده که وزیر صنعت و معدن باید پیگیر این مشکل باشد.

نماینده مردم آذرشهر و رامیان در مجلس با تأکید بر لزوم توجه به اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی، گفت:رئیس‌جمهور برای حل مشکلات اقتصادی مردم همت مضاعف کند.

به گزارش ایلنا، رضا صابری در نطق میان دستور جلسه علنی امروز -دوشنبه- توضیح داد: همچنان زیاده خواهی‌های آمریکا در موضوعاتی چون انرژی هسته‌ای، حقوق بشر و تروریست از مسائل مهم جهان است.

نماینده مردم آذرشهر و رامیان در مجلس تصریح کرد: آمریکا تنها کشور استفاده کننده از بمب هسته‌ای، ناقض حقوق بشر، حامی تروریست، حامی گروه‌های تکفیری در سوریه و عراق آمریکاست.

وی افزود: اساس این حمایت ها و بهانه جویی‌های آمریکا مخالفت با اسلام و انقلاب اسلامی است که در این راستا احیای اختلافات شیعه و سنی از دسیسه‌های آمریکا و اسرائیل پلید است‏، لذا ضمن دعوت عموم مسلمانان به وحدت اسلامی از آنان می‌خواهیم جریانات تکفیری و وهابی را محکوم نمایند.

این نماینده مردم در مجلس نهم یادآور شد: رئیس جمهور محترم بعد از نرمش قهرمانانه در مذاکرات هسته‌ای برای حل مشکلات اقتصادی مردم همت مضاعف کند که راه حل اصلی حل مشکلات اقتصادی استمداد از بیگانگان نیست‏ بلکه اتکا به استعدادهای درون زا، خصوصا نقش مردم در اقتصاد مقاومتی و مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

صابری در مورد حوزه انتخابیه‌اش تاکید کرد: وزیر جهاد کشاورزی مشکل نهاده‌های کشاورزی را در استان حل کرده و وزیر نیرو در احداث سدهای مهم استان هرچه سریعتر اقدام کند که این احداث نیازمند اتمام هر چه سریعتر تحقیقات مطالعاتی از جانب سازمان حفاظت از محیط زیست است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: عدم پرداخت حقوق کارکنان معادل ذغال سنگ استان مشکلات زیادی برای این کارگران بوجود آورده که وزیر صنعت و معدن باید پیگیر این مشکل باشد.

کد N69561