تغییرات در صحن مجلس و کاهش دید خبرنگاران و میهمانان

مجلس,تغییر ساختار

تهران- ایرنا- جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی پس از یک هفته تعطیلات در حالی آغاز شد که با ساخت چهار اتاقک چوبی در انتهای صحن علنی میدان دید خبرنگاران و میهمانان محدود شده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ساعت هشت و 28 دقیقه به ریاست علی لاریجانی و با حضور 196 نفر از نمایندگان آغاز شد.

نمایندگان مجلس امروز پس از یک هفته تعطیلات در حالی به صحن علنی وارد شدند که تغییراتی در صحن علنی را مشاهده کردند.

در انتهای صحن مجلس چهار اتاقک چوبی ساخته شده است که ارتفاع آنها موجب می شود خبرنگاران و میهمانان مستقر در طبقه دوم تنها جایگاه هیات رییسه مجلس را رویت کنند.

پیش از این انتهای صحن علنی مجلس محل برگزاری جلسات غیررسمی دو یا چند نفره نمایندگان و گفت و گو های آنان بود.

همچنین در گوشه و کنار صحن علنی مجلس گلدان های گل مصنوعی گذاشته شده است که این تزیین موجب شده فضایی برای گفت و گوها و راه رفتن های نمایندگان وجود نداشته باشد.** لاریجانی میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام را تبریک گفت

رییس مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه علنی امروز در سخنانی میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) را به همه نمایندگان مجلس و ملت ایران تبریک و تهنیت گفت.

لاریجانی اظهار امیدواری کرد که انفاس قدسی این دو نور عالم بشریت دل های مومنین را به هم نزدیک تر و دوستی و رفاقت بین ابناء جامعه قوی تر شود.

وی همچنین فوت مادر حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی موسوی نماینده مردم خدابنده را به وی و خانواده اش تسلیت گفت و برای آن مرحومه علو درجات را از خداوند متعال آرزو کرد.

سیام(3)**9121**9132**1336
کد N68464