این خبر کامل می شود

رهبرمعظم انقلاب اسلامی: مسلمانان با هر عامل ضد وحدت مقابله کنند

رهبر انقلاب,میلاد پیامبر,کنفرانس وحدت اسلامی

تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از مسئولان نظام و میهمانان خارجی شرکت کننده در کنفرانس وحدت اسلامی، گفتند: مسلمانان با هر عامل ضد وحدت مقابله کنند، این یک تکلیف بزرگ برای ماست.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، ایشان در این دیدار به مناسبت میلاد پیامبر اعظم(ص) فرمودند: ما مسلمانان وظیفه داریم که خود را به آزادی مورد نظر اسلام برسانیم. این چیزی است که ملتها را نجات خواهد داد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشتند: امروز ملتهای مسلمان احساس میکنند که به این حرکت نیاز دارند و در نهایت این حرکت به نتیجه خواهد رسید،بدون تردید.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود، افزودند: دنیای استکبار 65 سال است که تلاش میکنند نام فلسطین را از یاد ببرد که نتوانسته است.

حضرت آیت الله خامنه ای ادامه دادند: در جنگ 33روزه و 22روزه و 8روزه غزه، امت اسلامی نشان داد که زنده است و علیرغم سرمایه گذاری آمریکا توانست به نظام جعلی و تحمیلی صهیونیستی سیلی بزند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: مسلمانان با هر عامل ضد وحدت مقابله کنند، این یک تکلیف بزرگ برای ماست،هم شیعه باید این را قبول کند، هم سنی،وحدت به معنای تکیه بر مشترکات است.

در خجسته سالروز میلاد سراسر نور پیامبر رحمت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و فرزند گرامی ایشان، حضرت امام صادق (ع)، جمعی از مسئولان نظام، میهمانان خارجی شرکت کننده در بیست و هفتمین کنفرانس وحدت اسلامی، سفرای کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم امروز(یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

سیام(1)1429
کد N67514