۰
نماینده زنجان و طارم:

مذاکرات با 1+5 نشان از اوج عظمت ملت ایران دارد

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با ابراز تاسف از این که مردم درحال حاضر از عملکرد برخی سازمان‎ها ناراضی هستند، گفت: جای بسی تاسف است که برخی سازمان‎ها در انجام وظایف خود درخصوص تکریم ارباب رجوع به نحو مطلوب عمل نکرده‎اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، "محمد اسماعیلی" در جلسه شورای اداری شهرستان زنجان، مردم را صاحب نظام دانست و تصریح کرد: مسوولین باید به این نکته کاملاً واقف باشند که مردم صاحبان اصلی این نظام به شمار می‌آیند و این موضوع نه تنها شعار نیست بلکه یک حقیقت محض است؛ در واقع این مردم بودند که از سال 1356 همه امور مملکت را به دست گرفتند و مدیران سازمان‎ها باید این موضوع را به کارکنان خود نیز بیاموزند.

اسماعیلی با اشاره به مذاکرات ایران با 1+5 اشاره و اظهار کرد: در طول 35 سال پیروزی انقلاب اسلامی، مزاحمت‎های بسیاری برای مردم تحمیل شده است و چنانچه امروز ایران توانسته است با 1+5 مذاکره داشته باشد، نشان از اوج عظمت مردم ایران است و این موضوع نشان می‌دهد که ایران در سطح منطقه‌ای وسطح جهان قدرتمند است.

نماینده مردم زنجان در مجلس با بیان اینکه یکی از وظایف مسوولین سازمان‏‌ها رسیدگی به حل مشکلات مردم است، تصریح‌کرد: با توجه به اینکه بخش اعظمی از جمعیت استان در شهر زنجان ساکن است و اداره امور آن‎ها نیز توسط مسوولین صورت می‎گیرد مدیران باید با رفتارهای خود مردم را به آینده نظام امیدوار کنند.

وی با بیان اینکه طی سال‎های اخیر مردم از نظر مسایل اقتصادی تحت فشار بوده‎اند، افزود: تکریم ارباب رجوع و عملکرد مطلوب سازمان‎ها درخصوص ارایه تسهیلات به مردم باید در کشور فرهنگ‎سازی شود زیرا درحال حاضر مردم مشکلات فراوانی دارند و در این شرایط است که یک مدیریت عالی می‎تواند این مشکلات را رفع کند نه یک مدیریت معمولی.

اسماعیلی توجه مسوولین به امور داخلی کشور را حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که دشمن از نقطه ضعف‎ها شروع به اقدام برعلیه کشور می‎کند و تا جایی که توجه مسوولین کشور به مسایل داخلی نباشد وضعیت کشوربد خواهد شد و چنانچه که درحال حاضر کشور از نظر مسایل اقتصادی در وضعیت نامطلوبی قرار دارد نشان از بی‎توجهی به تولیدات داخلی کشور است.

نماینده مردم زنجان و طارم تصریح کرد: یکی دیگر از مشکلات عمده در ایران عدم برنامه‌ریزی صحیح درخصوص بودجه‌ریزی است و این مشکل نه تنها در دولت فعلی بلکه در دولت‎های قبلی نیز وجود داشت که در این صورت استان‎های برخوردارتر با گذشت زمان هر روز با افزایش بودجه رو به رو می‌شوند و استان‎های ضعیف‎تر با کسر بودجه و بحث بودجه‌ریزی در سطح استان نیز باید به شکل یکسان اتفاق بیفتد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.