نماینده زنجان و طارم:

مذاکرات با 1+5 نشان از اوج عظمت ملت ایران دارد

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با ابراز تاسف از این که مردم درحال حاضر از عملکرد برخی سازمان‎ها ناراضی هستند، گفت: جای بسی تاسف است که برخی سازمان‎ها در انجام وظایف خود درخصوص تکریم ارباب رجوع به نحو مطلوب عمل نکرده‎اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، "محمد اسماعیلی" در جلسه شورای اداری شهرستان زنجان، مردم را صاحب نظام دانست و تصریح کرد: مسوولین باید به این نکته کاملاً واقف باشند که مردم صاحبان اصلی این نظام به شمار می‌آیند و این موضوع نه تنها شعار نیست بلکه یک حقیقت محض است؛ در واقع این مردم بودند که از سال 1356 همه امور مملکت را به دست گرفتند و مدیران سازمان‎ها باید این موضوع را به کارکنان خود نیز بیاموزند.

اسماعیلی با اشاره به مذاکرات ایران با 1+5 اشاره و اظهار کرد: در طول 35 سال پیروزی انقلاب اسلامی، مزاحمت‎های بسیاری برای مردم تحمیل شده است و چنانچه امروز ایران توانسته است با 1+5 مذاکره داشته باشد، نشان از اوج عظمت مردم ایران است و این موضوع نشان می‌دهد که ایران در سطح منطقه‌ای وسطح جهان قدرتمند است.

نماینده مردم زنجان در مجلس با بیان اینکه یکی از وظایف مسوولین سازمان‏‌ها رسیدگی به حل مشکلات مردم است، تصریح‌کرد: با توجه به اینکه بخش اعظمی از جمعیت استان در شهر زنجان ساکن است و اداره امور آن‎ها نیز توسط مسوولین صورت می‎گیرد مدیران باید با رفتارهای خود مردم را به آینده نظام امیدوار کنند.

وی با بیان اینکه طی سال‎های اخیر مردم از نظر مسایل اقتصادی تحت فشار بوده‎اند، افزود: تکریم ارباب رجوع و عملکرد مطلوب سازمان‎ها درخصوص ارایه تسهیلات به مردم باید در کشور فرهنگ‎سازی شود زیرا درحال حاضر مردم مشکلات فراوانی دارند و در این شرایط است که یک مدیریت عالی می‎تواند این مشکلات را رفع کند نه یک مدیریت معمولی.

اسماعیلی توجه مسوولین به امور داخلی کشور را حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که دشمن از نقطه ضعف‎ها شروع به اقدام برعلیه کشور می‎کند و تا جایی که توجه مسوولین کشور به مسایل داخلی نباشد وضعیت کشوربد خواهد شد و چنانچه که درحال حاضر کشور از نظر مسایل اقتصادی در وضعیت نامطلوبی قرار دارد نشان از بی‎توجهی به تولیدات داخلی کشور است.

نماینده مردم زنجان و طارم تصریح کرد: یکی دیگر از مشکلات عمده در ایران عدم برنامه‌ریزی صحیح درخصوص بودجه‌ریزی است و این مشکل نه تنها در دولت فعلی بلکه در دولت‎های قبلی نیز وجود داشت که در این صورت استان‎های برخوردارتر با گذشت زمان هر روز با افزایش بودجه رو به رو می‌شوند و استان‎های ضعیف‎تر با کسر بودجه و بحث بودجه‌ریزی در سطح استان نیز باید به شکل یکسان اتفاق بیفتد.

انتهای پیام

کد N62231