حکم فاطمه هاشمی صادر شد؛

ابوالمعالی: حکم صادر شده در مرحله تایپ است/ از جزئیات آن اطلاع نداریم

سیاست داخلی

دادگاه حکم موکل بنده را در موعد مقرر خود صادر کرده است/ به دلیل اینکه این مساله دارای فرجه قانونی نیست بنابراین تایپ و ابلاغ آن می‌تواند از یک روز تا چندین روز به طول بیانجامد.

وکیل مدافع فاطمه هاشمی گفت: در تماسی که با قاضی احمدزاده رئیس دادگاه داشتیم، وی به ما اعلام کرد که حکم موکل بنده صادر شده است و هم اکنون در مرحله تایپ قرار دارد

سید وحید ابوالمعالی در گفت‌و‌گو با خبر نگار ایلنا با اعلام صدور حکم فاطمه هاشمی عنوان کرد: در تماسی که با قاضی احمدزاده رئیس دادگاه  داشتیم، وی به ما اعلام کرد که حکم موکل بنده صادر شده است و هم اکنون در مرحله تایپ قرار دارد.

وی با بیان اینکه این حکم هنوز به ما ابلاغ نشده است، گفت: ما هم از جزئیات حکم صادر شده اطلاعی نداریم.

وکیل مدافع فاطمه هاشمی با اشاره به اینکه دادگاه حکم موکل بنده را در موعد مقرر خود صادر کرده است، تصریح کرد: طبق آیین دادرسی دادگاه تا یک هفته پس از دریافت آخرین دفاعیات باید رای را صادر کند که در این مورد این مساله نیز اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه زمان دقیقی برای ابلاغ حکم صادر شده در قانون مشخص نشده است،‌اظهار داشت: به دلیل اینکه این مساله دارای فرجه قانونی نیست، بنابراین تایپ و ابلاغ آن می تواند از یک روز تا چندین روز به طول بیانجامد.

کد N61909