فرمانده کل ارتش:

جمهوری اسلامی ایران از بعد قدرت وارد عرصه مذاکرات شده است

ارتش جمهوری اسلامی,دفاع,ارتش

همشهری آنلاین: فرمانده کل ارتش گفت: جمهوری اسلامی ایران از بعد قدرت وارد مذاکرات با طرف های مقابل شده و از آنجا که دشمن توان نظامی با ما را نداشت به عرصه سیاسی تن داده است.

دفاع > ارتش- همشهری آنلاین:
فرمانده کل ارتش گفت: جمهوری اسلامی ایران از بعد قدرت وارد مذاکرات با طرف های مقابل شده و از آنجا که دشمن توان نظامی با ما را نداشت به عرصه سیاسی تن داده است.

امیر «سیدعطاءالله صالحی» در حاشیه مراسم تشییع جانشین فقید سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی در جمع خبرنگاران افزود: دشمن از راه نظامی نتوانست به اهداف شوم خود در مقابل ایران دست یابد، از این رو تلاش می کند تا در عرصه سیاسی به اهداف مدنظر خود برسد که خوشبختانه ما، هم در عرصه نظامی و هم در عرصه سیاسی موفق بوده ایم.

وی خاطرنشان کرد: موفقیت های ایران در عرصه های مختلف برخاسته از انسجام ملی، قدرت اسلامی و وحدت میهنی است که به یاری خدا با استفاده از این امتیازها در عرصه سیاسی نیز پیروز میدان خواهیم بود.

امیر صالحی، دولت را نماینده ای از عنصر حاکمیت در عرصه سیاسی دانست و گفت: دولت نهاد منفرد و مجزایی نیست و همانطور که نظامی ها خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی در مقابله با تهاجمات دشمنان را برعهده دارند، طبعا این سنگر در عرصه سیاسی برعهده دولت است.