تقدیر ایرنا از تلاش های عراقچی با اهدای یک جلد کلام الله مجید

عراقچی,هسته ای,تقدیر

تهران- ایرنا- مدیر عامل و کارکنان سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با اهدای یک جلد کلام الله مجید از زحمات دکتر «سید عباس عراقچی» عضو تیم مذاکره کننده هسته ای و معاون امور حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه به خاطر تلاش های وی تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، این مقام ارشد وزارت امور خارجه که روز سه شنبه میهمان خبرگزاری جمهوری اسلامی بود، ابتدا با «محمد خدادی» مدیر عامل و مدیران این رسانه دیدار و سپس از بخش های مختلف خبری ایرنا بازدید کرد.

سردبیران، دبیران و خبرنگاران نیز در این بازدید به گرمی از عراقچی استقبال کردند و به او و همه اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای خداقوت گفتند.

عراقچی سپس در جمع سردبیران و خبرنگاران به پرسش های مختلف آنان پاسخ داد که بزودی مشروح این مصاحبه منتشر خواهد شد.

در پایان این دیدار صمیمانه، «محمد خدادی» مدیر عامل به نیابت از کارکنان ایرنا یک جلد کلام الله مجید را به وی اهدا کرد که در صفحه نخست آن نوشته شده است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر عراقچی

معاون محترم وزیر امور خارجه

تلاش سخت کوشانه جنابعالی در مذاکرات هسته ای را ارج می نهیم و توفیق روز افزون شما را در مسیر صیانت از منافع و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران و اعتلای نظام مقدس کشورمان از خداوند متعال خواستارم.

محمد خدادی

مدیرعامل ایرنادکتر عراقچی نیز در دفتر یادبود ایرنا چنین نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

باعث توفیق و افتخار اینجانب شد که در جمع صمیمی کارکنان خدوم خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور یابم. از خدمات بی شائبه این عزیزان به خصوص در جریان مذاکرات هسته ای و خبررسانی وسیع و به موقع ایشان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

برای جناب آقای خدادی رییس محترم خبرگزاری و همه همکاران ایشان توفیق بیشتر در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سید عباس عراقچی

معاون حقوقی و امور بین الملل

24/10/92

سیام **9173**9157**1418**1572
کد N60250