۰
در بیانیه‌ای مطرح شد؛

حمایت اعضای شورای شهر تهران از سخنان مقام معظم رهبری

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سیاست داخلی

اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر تهران بیانه‌ای در خصوص حمایت از صحبت‌های مقام معظم رهبری تهیه و امضا كردند.

ایلنا:‌  اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر تهران بیانه‌ای در خصوص حمایت از صحبت‌های مقام معظم رهبری تهیه و امضا كردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

محضر مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مدظله‌العالی 

با سلام و احترام و تبریک ایام میلاد با سعادت رسول گرامی اسلام حصرت محمد (ص) و تشکر از اینکه اعضاء شورای شهر اسلامی شهر تهران و مدیران شهرداری تهران را به حضور پذیرفته و مثل همیشه با رهنمودهای پیامبر گونه خود در امور مختلف راهگشا بود و روشنگانه راه و سیاستهای اداره شهر را تبیین فرمودید. اعضاء شورای اسلامی شهر تهران برخود لازم واجب می‌داند رهنمودهای حضرتعالی را نصب العین قرار داده و موارد مورد تاکید معظم له را به شرح ذیل در برنامه‌ریزیها و تصمیم گیریها لحاظ نماییم.

1- درجهت حفظ و حراست از باغات شهر تهران به عنوان عامل اصلی مقابله با آلودگی هوای تهران و حفظ زیباییهای و فضای سبز اهتمام لازمرا در کلیه امور و تصمیم گیریها به عمل آورد.

2- با توجه به تاکیدات حضرتعالی در خصوص نظارت؛ هدایت و رحمانیت از مدیران شهرداری به عنون وظیفه اصلی شورای اسلامی شهر تهران از ریخت و پاشها و بی انضباطی مالی در امور جاری شهرداری جلوگیری نمود مراقبت لازم را برای جلوگیری از اسراف به عمل آوریم.

3- در جهت حاکمیت ارزشهای اسلامی و ایرانی در معماری شهر تهران و سیمای شهر اهتمام لازم را به عمل آورد.

4- در اماکن فرهنگی و هنری شهر تهران فضای تعمیق دین باوری ودین محوری با به کار گیری نیروهای متخصص و مطلع حوزه دانشگاه توسعه یافته و در جهت تقویت محتوای برنامه های فرهنگی بکوشیم.

5- در جهت حفاظنت از جاذبه‌های طبیعی شهر تهران؛ ارتفاعات؛ چشم اندازها و سرمایه های طبیعی اطراف تهران تلاش لازم و برنامه ریزیها را به عمل خواهیم آورد.

6- در جهت گسترش تعامل با دولت و مجلس محترم ا قدامات و تلاشهای جدی تر و موثرتری به عمل خواهیم آورد.

7- در خصوص رفع مشکلات حمل و نقل شهری متمرکز و برنامه ریزی و سرمایه گذاری لازم و موثر خواهیم نمود.

8- بدیهی است کلیه منویات و رهنمودهای حضرتعالی در مراحل محتلف تدوین و تصویب برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران مد نظر بوده و لحاظ خواهد گردید.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.