هنیه: اسرائیل، تنها دشمن فلسطین است

فلسطين

نخست وزیر حماس با بیان اینکه اسرائیل تنها دشمن فلسطین است تاکید کرد: هدف نیروهای امنیتی فلسطین در غزه ایجاد امنیت در همه اراضی فلسطین است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری پانوراما، اسماعیل هنیه، نخست وزیر حماس روز دوشنبه در مراسم آغاز مانور نظامی نیروهای امنیتی فلسطین در غرب نوار غزه و در پنجمین سالگرد جنگ علیه غزه گفت: امروز نیروهای امنیتی فلسطین تنها با یک دشمن مواجه هستند و آن رژیم اشغالی اسرائیل است که اراضی‌ ما را اشغال کرده و باید بگویم که ما در فلسطین هیچ دشمن دیگری غیر از رژیم اشغالگر قدس نداریم.

وی افزود: نیروهای امنیتی‌ غزه درصدد ایجاد امنیت و ثبات در همه اراضی فلسطین هستند.

هنیه نیروهای امنیتی فلسطین را تکیه‌ گاهی برای ملت فلسطین توصیف کرد که فلسطینی‌ها می‌توانند به آن اتکا کنند.

وی افزود: هم اکنون با گذشت هفت سال از محاصره و پنج سال از جنگ علیه غزه شاهد تولد جدیدی برای نیروهای امنیتی هستیم، باید بگویم نیروهای امنیتی غزه با گام گذاشتن در مسیر آزادی خواهی، استقلال اراده و عزم خود را برای آزادسازی قدس نشان دادند.

هنیه گفت: رمز نیروهای امنیتی فلسطین پایداری، مقاومت و پایبندی به اصول و آرمان‌های فلسطین است.

وی افزود: در پایداری فلسطینی‌ها جنگ‌هایی که در سالیان اخیر غزه با آن مواجه بود سه عامل مهم به ایفای نقش پرداختند که آن عوامل تدبیر حکیمانه امور در دولت غزه، پایداری بی‌مثال فلسطینی‌ها و ابداع طرح‌های خلاقانه از سوی جنبش مقاومت اسلامی و حماس بود.

انتهای پیام

کد N59360