رییس‌جمهور: هدفم از سفر به خوزستان آگاهی از مشکلات مردم است

رييس‌جمهور,سفر استاني,خوزستان,حسن روحاني,سفر روحاني

رییس‌جمهور در بدو ورود به استان خوزستان در فرودگاه اهواز هدف از سفر خود به استان خوزستان را دیدار با مردم و آگاهی از مشکلات و مطالبات مردم اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب و یادآوری سهم مردم خوزستان و دلاوری‌های مردم این خطه در دوران دفاع مقدس،‌ از خوزستان به عنوان سرزمین مقاومت و شهادت یاد کرد.

وی با بیان این‌که «در این سفر به دنبال آن است تا از نزدیک در جریان خواسته‌ها و مطالبات مردم خوزستان و مشکلاتشان قرار بگیرد» عنوان کرد: در این سفر عمدتا به علت ضیق وقت با مردم اهواز، خرمشهر و خوزستان دیدار خواهم داشت همچنین مطابق برنامه‌های در نظر گرفته شده با فرهنگیان، خانواده‌های شهدا و علما و غیره به طور جداگانه دیدار خواهم کرد.

در سفر رییس‌جمهور به خوزستان، انصاری معاون پارلمانی، حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی،‌ رحمانی فضلی وزیر کشور،‌ شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی،‌ صادق مشاور ارشد، ترکان مشاور ارشد رییس جمهور، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، حسین فریدون دستیار ویژه، رییس جمهور را همراهی می‌کنند.

انتهای پیام

کد N59177