حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطقی از غزه

فلسطين

منابع خبری و امنیتی نوار غزه از حملات هوایی رژیم صهیونیستی به برخی مناطق نوار غزه خبر دادند.

منابع خبری و امنیتی نوار غزه از حملات هوایی رژیم صهیونیستی به برخی مناطق نوار غزه خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، منابع پزشکی و امنیتی فلسطین اعلام کردند: در دو حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه یک کودک فلسطینی زخمی شد.

در همین راستا اشرف القدرة، سخنگوی وزارت بهداشت در دولت حماس اظهار کرد: بر اثر حمله هوایی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به پایگاهی در اردوگاه "النصیرات" در مرکز نوار غزه یک کودک سه ساله فلسظینی بر اثر اصابت ترکش زخمی شد.

در همین راستا یک منبع امنیتی فلسطینی خاطر نشان کرد که جنگنده های رژیم صهیونیستی با موشک پایگاه "گردان‌های عزالدین قسام"، شاخه نظامی جنبش حماس را هدف قرار دادند که بر اثر این حمله خساراتی به این پایگاه وارد شد.

در همین حال شاهدان عینی عنوان داشتند جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دست به حمله مشابهی به پایگاه آموزشی "گردان‌های القدس"، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در "خان یونس" واقع در جنوب نوار غزه زدند که این حمله تلفات جانی در پی نداشت اما خسارت‌هایی به این پایگاه وارد کرد.

در همین راستا سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که جنبش حماس مسئول شلیک هر موشکی از نوار غزه به اراضی اشغالی است.

قبل از تشییع جنازه آریل شارون، نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی، ارتش این رژیم از سقوط دو خمپاره به جنوب اراضی اشغالی خبر دادند.

انتهای پیام

کد N58452