نماینده بابل: برنج شمال در سبد کالای دولت قرار گیرد

سیاسی

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارائه پیشنهاد خرید برنج شمال برای سبد کالای دولت گفت: موضوع قرار گرفتن برنج شمال در سبد کالای دولت در حال پیگیری است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارائه پیشنهاد خرید برنج شمال برای سبد کالای دولت گفت: موضوع قرار گرفتن برنج شمال در سبد کالای دولت در حال پیگیری است.

حجت الاسلام علی اکبر ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران، اظهارداشت: بحث زباله یکی از مشکلات جدی مازندران محسوب می شود که باید بحث تفکیک زباله از مبدا مدنظر قرار گیرد.

وی ادامه داد: قرار است در راستای حل معضل زباله در شهرهای آمل ، بابل، بابلسر و فریدون‌کنار پروژه‌ای جهت بازیافت زباله تعریف شود که پیگیری‌های مکرر در این راستا صورت گرفته است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: شهروندان نیز باید به فکر سلامت محیط زیست خود باشند.

حجت الاسلام ناصری با اشاره به ورود بیش از 20 میلیون گردشگر در مازندران گفت: تاکید ما این است سهم اعتباری مازندران با توجه به جمعیت شناور آن مدنظر قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شهرک های صنعتی با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند، اظهارداشت: باید تمهیداتی جهت اختصاص اعتبار لازم درنظر گرفته شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مطالبات معوق شرکت‌های تولیدی از جمله مشکلات واحدهای صنعتی است که با تاکید وزیر صنعت، معدن و تجارت مقرر شد از محل فروش سهام بانکی تمهیداتی در خصوص پرداخت مطالبات معوق این واحدها اندیشیده شود.

حجت الاسلام ناصری اظهارداشت: بحث سرمایه ، قطعات، مواد اولیه، گمرک و تعرفه ها از دیگر مشکلات واحدهای صنعتی محسوب می شود که به صورت جدی دنبال می شود.

وی با اشاره به ارائه پیشنهاد خرید برنج شمال برای سبد کالای دولت گفت: موضوع قرار گرفتن برنج شمال در سبد کالای دولت در حال پیگیری است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در سال 92 نسبت به بودجه مازندران کم لطفی شده است، افزود: مقرر شد ضریب اعتباری مازندران افزایش یابد.

انتهای پیام

کد N58431