تاکید فرمانده کل ارتش بر ضرورت تداوم انسجام ملی و حمایت از دولت

ارتش جمهوري اسلامي ايران,فرمانده كل ارتش,عقيدتي سياسي ارتش,تشييع

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: همان‌طور که در عرصه نظامی موفق بوده‌ایم، در عرصه سیاسی هم قطعاً موفق می‌شویم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: همان‌طور که در عرصه نظامی موفق بوده‌ایم، در عرصه سیاسی هم قطعاً موفق می‌شویم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیر سرلشکر عطاءالله صالحی در حاشیه مراسم تشییع پیکر جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، در پاسخ به این پرسش که "وضعیت نیروهای نظامی کشورمان را در مقطع فعلی چگونه ارزیابی می‌کنید؟" گفت: دشمن بیان کرده که از موضع ضعف وارد مذاکرات شده است ولی ما از بعد قدرت وارد این مذاکرات شده‌ایم.

وی در ادامه افزود: چنانچه دشمن از نظر نظامی توان مقابله با ما را داشت، در این بُعد عمل می‌کرد اما آنها با توجه به ضعفشان در بُعد نظامی، وارد عرصه سیاسی شدند و ما هم در این عرصه حتماً موفق خواهیم بود.

فرمانده کل ارتش بر ضرورت انسجام ملی و حمایت از دولت در ادامه مذاکرات هسته‌ای تاکید کرد و گفت: ما با توجه به انسجام ملی و میهنی توانسته‌ایم در عرصه‌های مختلف با قدرت عمل کنیم. دولت نماینده‌ای از عنصر حاکمیت در عرصه سیاسی است و منفرد نیست.

صالحی در پایان افزود: همان‌طور که نگاه مردم، دفاع از انقلاب اسلامی در برابر تهاجمات خارجی است، قطعاً در سنگر سیاسی این وظیفه به عهده دولت است.

انتهای پیام

کد N58427