دیدار وزیراطلاعات و دستیار رییس‌جمهور با عشایر عرب خوزستان

دولت

اتحاد و همدلی که دشمنان سعی در تخریب آن دارند بر همه ما واجب است که با بصیرت و هوشیاری و پیروی از رهنمود مقام معظم رهبری نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم.

وزیر اطلاعات گفت: در استان خوزستان مراجع و علمای بزرگی وجود دارند که موجب افتخار این سرزمین شده‌اند. 50 درصد از شهدایی که مردم خوزستان تقدیم کرده‌اند، از مردم غیور عرب هستند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلین سیدمحمود علوی در جمع صمیمی عشایر غیور و عرب استان خوزستان، افزود: رهبر انقلاب با حضور در جبهه‌های جنگ شاهد شهادت این مردم غیور بوده‌اند. خدمت به شما مردم غیور، شما عشایر که نمونه اتحاد و همدلی هستید، افتخار بزرگی است.

وی ادامه داد: اتحاد و همدلی که دشمنان سعی در تخریب آن دارند بر همه ما واجب است که با بصیرت و هوشیاری و پیروی از رهنمود مقام معظم رهبری نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم.

وزیر اطلاعات با اشاره به سفر حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی به خوزستان، افزود: اولین سفر استانی رییس محترم جمهور که فردا انجام خواهد شد، نشان از اهمیت مردم شریف خوزستان برای ایشان است.

پیش از سخنان وزیر اطلاعات، آیت‌الله موسوی جزایری - نماینده ولی فقیه در استان خوزستان - و استاندار این استان به وزیر اطلاعات خیر مقدم گفتند.

حجت‌الاسلام و المسلین یونسی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی نیز در این جلسه حضور داشت.

کد N57839