رژیم صهیونیستی تدابیر امنیتی تشییع جنازه شارون را تشدید کرد

رژیم صهیونیستی,تدابیر امنیتی,شارون

تهران-ایرنا-رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه تدابیر امنیتی را برای برگزاری مراسم خاکسپاری آریل شارون نخست وزیر سابق این رژیم در نزدیک مرز غزه افزایش داد.

به گزارش روز دوشنبه خبرگزاری رویترز، رژیم صهیونیستی با توجه به احتمال حضور ˈجو بایدنˈ معاون رئیس جمهوری آمریکا در مراسم خاکسپاری شارون، به مقامات فلسطینی هشدار داد در جریان این مراسم از شلیک احتمالی موشک توسط گروههای مسلح جلوگیری کنند.

گفتنی است ،شارون پس ازآنکه بر اثر سکته مغزی هشت سال را در کما سپری کرد روز شنبه جان باخت.

پیش از خاکسپاری شارون در مزرعه خانوادگی وی در 10 کیلومتری نوار غزه، مراسم یادبودی در پارلمان رژیم صهیونیستی در بیت المقدس امروز برگزار خواهد شد.

قرار است مقامات بلندپایه خارجی همچون ˈجو بایدنˈ معاون رئیس جمهور آمریکا در این مراسم حضور داشته باشند.

یک منبع امنیتی رژیم صهیونیستی اعلام کرد این رژیم با ارسال پیامی به مقامات غزه از آنها خواسته است تا از هرگونه حمله موشکی هنگام برگزاری این مراسم جلوگیری کنند.

به گزارش خبرگزاری رویترز از بیت المقدس ، نوار غزه در کنترل جنبش حماس قرار دارد و دولت حماس تاکنون به این درخواست واکنشی نشان نداده است.

مقامات مصر که در گذشته میان رژیم صهیونیستی و حماس میانجیگری کرده اند در این زمینه اظهار نظر نکرده اند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد، این رژیم در راستای حفاظت از مزرعه شارون که قبلا مورد اصابت موشک از سوی غزه قرار گرفته بود بار دیگر اقدام به استقرار گنبد آهنین جهت رهگیری موشک ها کرد.

مترجمام** 1453**1515
کد N57113