با سفر به هرمزگان؛

لاریجانی ازمناطق زلزله‌زده بستک بازدید می‌کند

مجلس

نماینده مردم بندرلنگه و بستک در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به سفر لاریجانی در روز سه‌شنبه (24 دی) به استان هرمزگان، گفت: رئیس‌مجلس در این سفر ضمن سخنرانی در بندعباس، از مناطق زلزله زده بستک بازدید می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی احمد جباری نماینده بندرلنگه از سفر علی لاریجانی رئیس مجلس در روز (سه‌شنبه 24 دی) به استان هرمزگان خبر داد و گفت:‌ بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار است که رئیس مجلس در صبح روز سه‌شنبه به مناسبت هفته وحدت در بندرعباس سخنرانی کند و سپس برای بازدید از مناطق زلزله زده عازم منطقه بستک ‌شود.

نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس، با اعلام اینکه روز سه شنبه کمیته ویژه کمیسیون عمران برای بازدید از مناطق زلزله‌زده بستک به استان هرمزگان سفر می‌کند، افزود:‌ همچنین دکتر لاریجانی در روز سه‌شنبه در نشست ستاد بحران استان هرمزگان حضور پیدا می‌کند.

وقوع زلزله 5.5 ریشتری در شهرستان بستک استان هرمزگان، خسارات بسیاری را به همراه داشت و بر اثر این زمین لرزه که در ساعت 6:43 صبح پنجشنبه به وقوع پیوست، یک نفر جان باخت و 29 نفر دیگر زخمی شد.