حاضری در گفت‌وگو با ایلنا پیش‌بینی كرد‎؛| 135687

اقلیت افراطی مجلس حذف می‌شوند

سیاست داخلی

متاسفانه یک اقلیت افراطی در مجلس حضور دارند که در انتخابات ریاست جمهوری نیز کاندیدای مد نظر آن‌ها شکست خورد اما انتظار دارند این دولت ادامه دهنده راه گذشته و پیش برنده انتظارات آن‌ها باشد.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب‌ با بیان اینکه ادامه روند مقابله با دولت منجر به حذف اقلیت افراطی در مجلس از سوی مردم می‌شود، تصریح کرد: مردم نسبت به مسائل حساس و آگاه هستند و همانطور که در انتخابات خرداد به افراط نه گفتند، این بار نیز با یکپارچگی بیشتر به اعتدال و اصلاحات رای خواهند داد.

علی محمد حاضری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص احضار پی در پی وزرا به مجلس و دادن کارت زرد به آن‌ها گفت: متاسفانه یک اقلیت افراطی در مجلس حضور دارند که در انتخابات ریاست جمهوری نیز کاندیدای مد نظر آن‌ها شکست خورد، اما انتظار دارند این دولت ادامه دهنده راه گذشته و پیش برنده انتظارات آن‌ها باشد.

رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با بیان اینکه دولت باید مطالبات مردمی را پاسخ دهد،اظهار داشت: دولت نمی‌تواند مجری خواسته‌ها و اهداف این اقلیت افراطی باشد، هرچند که این دولت سعی می‌کند به خواسته‌ها و نظرات آن‌ها توجه کند،  اما این جریان افراطی به حداقل‌ها نیز بسنده نمی‌کند و سعی در ایجاد تنش و گرفتن بهانه است.

وی ادامه داد: اکثریت مجلس باید متوجه باشد تا تحت تاثیر مطامع آن‌ها قرار نگیرد و به نظر و خواست مردم توجه کنند و این طور نباشد که احساس شود که مجلس می‌خواهد در برابر رای مردم مقابله کند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه مردم در انتخابات خرداد به اعتدال و اصلاح رای دادند، خاطرنشان کرد: رای مردم، رای به ثبات، آرامش و کار برنامه ریزی شده بود و دولت نیز این خواست را در حال پیش بردن است و از طرفی رای به این دولت یک نه آشکار به افراطی‌گری، جنجال افکنی و شعار دادن بود.

حاضری با بیان اینکه ادامه روند مقابله با دولت منجر به حذف اقلیت افراطی در مجلس از سوی مردم می‌شود، تصریح کرد: مردم نسبت به مسائل حساس و آگاه هستند و همانطور که در انتخابات خرداد به افراط نه گفتند، این بار نیز با یکپارچگی بیشتر به اعتدال و اصلاحات رای خواهند داد.

کد N51940