عباس: نباید ملت و سرزمین فلسطین را تنها گذاشت

فلسطين

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با بیان اینکه قدس نیازمند حمایت برادرانمان در جهان عرب و اسلام است، اعلام کرد که نباید ملت و سرزمین فلسطین را تنها گذاشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با هیئتی از اتحادیه رسانه‌های عربی که اولین کنفرانس خود را در فلسطین برگزار کردند، اظهار کرد: قدس نیازمند حمایت برادران عرب و مسلمان است و آنها باید از ایستادگی قدس در مقابل تلاش‌ها برای یهودی سازی آن حمایت کنند.

محمود عباس با استقبال از اصحاب رسانه کشورهای عربی اعلام کرد که برگزاری این کنفرانس در خاک فلسطین خود دلیلی است بر این که برادران عرب از مردم فلسطین و پایداری آنها حمایت می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد که سفر هیئت‌های عربی به ویژه اصحاب رسانه به فلسطین بسیار اهمیت دارد چرا که آنها با سفرهایشان می‌توانند رنج مردم فلسطین را که به دلیل اقدامات رژیم صهیونیستی به وجود آمده است به جهان منتقل کنند.

رئیس تشکیلات خود گردان فلسطین عنوان داشت: نباید فلسطین و مردم مقاوم آن تنها گذاشته شوند. چرا که اسرائیل در صدد تغییر تاریخ فلسطین بوده است و این سفرها می‌تواند به محاصره زمین و مردم ما پایان می‌دهد.

انتهای پیام

کد N51571