جانشین وزارت دفاع: نیروهای مسلح ایران با تمام توان در مقابل هر دشمنی ایستادگی می‌کنند

سیاسی

جانشین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با برشمردن قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: امروز با قدرت اعلام می‌کنیم که مقابل هر دشمنی با تمام توان ایستادگی می‌کنیم و به اتکال به خداوند متعال پیروز میدان نیز خواهیم بود و ترسی نداریم.

جانشین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با برشمردن قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: امروز با قدرت اعلام می‌کنیم که مقابل هر دشمنی با تمام توان ایستادگی می‌کنیم و به اتکال به خداوند متعال پیروز میدان نیز خواهیم بود و ترسی نداریم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر سرتیپ امیر حاتمی، جانشین وزارت دفاع در مراسم اختتامیه سی و دومین دوره مسابقات قرآن وزارت دفاع به میزبانی سازمان صنایع دفاع با تقدیر از برگزار کنندگان این دوره از مسابقات افزود: جشنواره و مسابقات قرآنی باعث نزدیک شدن دل‌ها به هم می‌شود و قرآنی شدن فضای کار و بهره‌مندی کارکنان از معارف قرآنی را به همراه دارد.

جانشین وزارت دفاع در ادامه با بیان این که باید زندگی تک تک مردم و مسوولان قرآنی باشد و همگان با قرآن مانوس شوند، اظهار کرد: انس با قرآن موهبتی عظیم است و تحول اساسی در دل و جان انسان‌ها به دنبال دارد و تبیین کننده همه امور زندگی است.

او با بیان این که عمل به قرآن شناخت حق از باطل را به دنبال دارد، خاطرنشان کرد: همه مردم به ویژه مسوولان باید از روشنگری قرآن استفاده کنند تا غبار فتنه نتواند در بین آنان رسوخ کند.

جانشین وزارت دفاع با بیان این که همگان احتیاج به معارف قرآن کریم داریم، تاکید کرد: برای هدایت شدن در زندگی فردی و انجام امور اداری در اجتماع به دستورات قرآن نیاز مبرم داریم لذا باید تا می‌توانیم به قرآن مانوس و نزدیک شویم.

حاتمی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سرمایه‌گذاری گسترده دشمن در تهاجم فرهنگی گفت: دشمن برای ایجاد اختلاف در بین مردم سرمایه‌گذاری بی‌سابقه‌ای در بین جونان کرده است بنابراین برای خنثی کردن این توطئه دشمنان، باید فرهنگ قرآنی در بین مردم به ویژه جوانان ترویج یابد.

وی افزود: دشمنان به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم هستند بنابراین کسانی که با قرآن مانوس هستند هیچ گاه نامید نمی‌شوند و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند که نمونه بارز این ایستادگی در شخصیت مقتدر مقام معظم رهبری در عصر حاضر متبلور است و مشاهده می‌کنیم چگونه قلب‌شان به قرآن مطمئن و امیدوار است و هیچ گاه ناامیدی در ایشان راهی ندارد و تمام توطئه‌های دشمنان را با نور قرآن خنثی می‌کنند.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان این که ملت ایران در دوران دفاع مقدس با امید به خدا و تمسک به قرآن پشت دشمن تا بن دندان مسلح را که استکبار از آن حمایت می‌کرد به خاک مالید، تصریح کرد: نیروهای حزب الله نیز با همین تمسک به قرآن، در جنگ 33 روزه ارتش رژیم صهیونیستی را شکست دادند.

جانشین وزارت دفاع در بخش دیگری از سخنان خود با برشمردن قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: امروز با قدرت اعلام می‌کنیم که مقابل هر دشمنی با تمام توان ایستادگی می‌کنیم و به اتکال به خداوند متعال پیروز میدان نیز خواهیم بود و ترسی به دل نداریم.

او در پایان تاکید کرد: تنها می‌بایست با وحدت و تمسک به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در برابر دشمنان ایستادگی کنیم.

انتهای پیام

کد N51401